AJÁNDÉK POSTA! Nagy peridot életfa - Nyírfa -  - Meska.hu AJÁNDÉK POSTA! Nagy peridot életfa - Nyírfa -  - Meska.hu
AJÁNDÉK POSTA! Nagy peridot életfa - Nyírfa -  - Meska.hu AJÁNDÉK POSTA! Nagy peridot életfa - Nyírfa -  - Meska.hu
AJÁNDÉK POSTA! Nagy peridot életfa - Nyírfa -  - Meska.hu
AJÁNDÉK POSTA! Nagy peridot életfa - Nyírfa -  - Meska.hu
AJÁNDÉK POSTA! Nagy peridot életfa - Nyírfa -  - Meska.hu AJÁNDÉK POSTA! Nagy peridot életfa - Nyírfa -  - Meska.hu
Aprólékos munkával készült szépséges életfa, melyet ezüstözött (nikkelmentes) ékszerdróttal és peridot ásvány spliterekkel készítettem. A medálalapot 1mm-es huzalból hajlítottam, majd az erősebb tartásért még gondosan körbetekertem 0,3mm-es dróttal. Így feszesebb, erősebb tartása lett a medálnak. Ezután készítettem el a medál alapra az életfát, szintén 0,3mm-es huzallal. A medál látványos, nagy darab, 45mmx80mm. Középhosszú láncra fűztem, mellközépig ér. A peridot hatásai: A peridot a bőr területén hat a pattanásokra, az ekcémára, a herpeszre, a kiütésekre (a csalánkiütésre is) a pikkelysömörre (psoriasis), a pigmenthiányos bőrfoltokra, böringerekre. Feszesebbé teszi a szöveteket.- Hatással van a belekre is. Alkalmazhatjuk székrekedés, felfúvódás, teltségérzet és bélgyulladás kezelésére éppúgy, mint az anyagcsere élénkítésére. -Segíti a fehérvértestek képződését, a szervezet méregtelenítését, csökkenti a lázat, optimalizálja az epeműködést. Igen hatékony segítség olyan betegségek esetén, mint a köszvény, a reumatizmus vagy az epilepszia.- A peridot hatással van a csecsemőmirigyre is, ezálltaljótékonyan hat az életerőre és a betegségek utáni lábadozásra. Melankólia, depresszió, negatív gondolatok, szégyenérzet, teljesítménycsökkenés, mániás depresszió, gondok okozta álmatlanság, önvádak, önsajnálat, téves eszmék és búskomorság estén is hasznos segítség. -Hatására megtanuljuk, hogyan éljünk és cselekedjünk önállóbban, hogyan határozzuk meg mi magunk életünk irányát, s hogyan szabaduljunk meg önvádainktól. A sebezhetőség érzése elmúlik,a harag, a düh, a frusztráció eltűnik. Nagyon köszönöm látogatásod!
Összetevők

peridot ásványgyöngy, ezüstözött huzal, ezüstözött lánc


Ára

/ db


Termék elérhetősége

Rendelésre készül, elkészítési idő: ~ 14 munkanap


Termék típusa

Kézműves termék



Technika

ékszerkészítés, fémmegmunkálás


Jellemző
életfa, tenyésztett, gyöngy

Színek

ezüst, zöld


Termékkód

3117970

FONTOS TUDNIVALÓK:

SZEMÉLYES ÁTVÉTELT NEM TUDUNK VÁLLALNI!

UTÁNVÉTTEL NEM POSTÁZUNK!

HA VISSZAJÖN A CSOMAG MERT A VEVŐ ROSSZUL ADTA MEG A CÍMET A FIZETENDŐ KÖLTSÉGEK (VISSZAKÜLDÉS ÉS ÚJRAPOSTÁZÁS DÍJA) A VEVŐT TERHELIK!

AZ EGYÉNI KÉRÉSEKET KÉRJÜK VÁSÁRLÁS ELŐTT EGYEZTETNI!

A RENDELHETŐ TERMÉKEKET AZ UTALÁS BEÉRKEZTE UTÁN KÉSZÍTJÜK EL,KÖSZÖNJÜK A MEGÉRTÉST! :)

A szállítás postai úton történik miután a megrendelés végösszege (a postaköltséggel együtt) számlánkra beérkezett.
Termékeinkre a mindenkori jogszabályoknak megfelelően garanciát vállalunk.
Visszáru esetén a termék visszaküldésének költsége a vevőt terheli.

Posta költség:
A megadott postaköltségek Magyarországon belüli postázásra érvényesek.
Ha a postás nem dobott be értesítőt (mostanában előfordul) érdemes először a postán érdeklődni, általában ott a csomag!!





Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)

Egy termék Több termék
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel
520 Ft 390 Ft

Készítette

moneszka

moneszka

"Szerintem bárki, aki elég indíttatást érez, hogy alkosson és ne elvegyen, tiszteletet érdemel." (Kurt Cobain)

5 (4205)

moneszka boltja  ›

Róla mondták

“Szuper minőség! Nagyon szép! ????”

timimano timimano

Egyedi rendeléseket is vállal

moneszka további termékei

Neked ajánljuk.

Hasonló termékek