Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

\\\"Egyköves\\\" rutilkvarc fülbevaló és medál

\\\"Egyköves\\\" rutilkvarc fülbevaló és medál leírása

Fehér -áttetsző- alapon fekete turmalin-tűs rutilkvarc gyöngyökből készült a legújabb egykövesem, ezüstözött szerelékkel. Visszafogott, elegáns, hűvös darab. Van, hogy erre van szükség. :)
A medált alkotó kő méreténél fogva ritkaságnak számít.

Medál: kőméret: 30x22x6mm, teljes hossza 46mm.
Fülbevalók: kőméret: 14x10x5mm, teljes hossz: 38mm, jelzett 925-ös akasztón

Egy időben olyan munkahelyen dolgoztam, ahol elvárták, hogy viseljünk ékszert. Diszkrétet, mégis mutatósat, divatosat, minőségit, a ruhával harmonizálót, és minden nap mást. A fizetést természetesen nem ehhez az öltözködési elváráshoz igazították! :)
Ekkor született meg az \\\"egyköves\\\" szettek ötlete. Mindegyik egy medált és egy pár fülbevalót tartalmaz, melyek egyetlen kőből állnak, és ezüst -vagy ezüstözött- szerelékkel készültek. A köveket nagy gonddal válogattam össze, mivel szerepük meghatározó. A kész ékszerek megfelelnek minden fent megfogalmazott elvárásnak, ennek ellenére megfizethetők. Én szívesen hordom őket, remélem, más is lesz így vele. :)

\\\"Egyköves\\\" rutilkvarc fülbevaló és medál jellemzői

kézműves termék, készítette: Pisces72

színek

termékkód
774724

feltöltve
2011. január 9.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

\\\"Egyköves\\\" rutilkvarc fülbevaló és medál szállítása

Az eladó nem adta meg a szállítási információkat. Kérjük egyeztess vele a vásárlást követően!

\\\"Egyköves\\\" rutilkvarc fülbevaló és medál alkotója: Pisces72

Pisces72 Az ékszerkészítés alapjait még gyermekkoromban tanultam egy későbbi művészképző iskola szakkörein. Nem megélhetési célból \"fabrikálok\", hanem szórakozásból és alkotási vágyból. Eleinte csak saját célra készítettem önálló darabokat, de mostanra több lett az ötletem, mint amennyit valaha is viselni tudnék, így a \"felesleget\" inkább felkínálom másoknak. Imádom a köveket, a sokféleségüket, a színüket, a textúrájukat... Soha nem tudom, hogy a következő miért fog megtetszeni, de csak akkor készülhet belőle ékszer, ha valami megfogott benne. Az általam alkalmazott technikák egyszerűek -jobbára csak fűzök-, de az alapanyagok mindig válogatottak. A világ nagyon sok tájáról. :)
Elsősorban ásványokat és féldrágaköveket használok, ezüstözött-,és tibeti stílusú antiallergén kiegészítőkkel. A kövek színe monitoronként változhat, és a monitor függvényében a valóságostól eltérhet, ezt kérlek, vedd figyelembe.
Leginkább szetteket készítek, mert engem bosszant, hogy ha találok egy szép karkötőt, de sehol a hozzá illő fülbevaló, vagy fordítva. Ha valamelyik szettem megtetszett, de nem szeretnéd mindet, kérem, jelezd, és ha lehetséges, elkészítem a kívánt darabot.
A kész ékszereket méretre tudom igazítani, delfinkapcsot tudok T-kapocsra cserélni és viszont, továbbá lógós füliakasztó helyett tudok adni bedugósat vagy kapcsosat. Ha valamelyik ékszeremet szeretnéd, de a felkínálttól eltérő fém alkatrésszel, egyeztessünk róla, és igyekszem megoldani.
Ha bármilyen kérdésed vagy kérésed volna, szintén jelezd, igyekszem a lehető legrugalmasabban kezelni, és mindre a valóságnak megfelelően válaszolok.

Kellemes nézelődést!

kérdésem van a termékkel kapcsolatban