Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Gyógyfüves borotválkozás utáni balzsam ( 100 ml )

Termék ára: 1 300.- Ft

szállítási díj, feltételek

db
egyedi kérésem van

Gyógyfüves borotválkozás utáni balzsam ( 100 ml ) leírása

késztermék, azonnal szállítható

Tapasztalatom szerint a férfiak számára kevés natúrkozmetikum készül, pedig az ő bőrüknek is szüksége van a természetes alapanyagok ápoló hatására.
A borotválkozás utáni krémes balzsamot gyógynövények ( körömvirág, levendula, borsmenta, zöld tea ) vizes kivonatából, sárgabarackmag olajból és ricinusolajból készítettem. A körömvirág és a levendula gyulladáscsökkentő, nyugtatja a borotválkozás során igénybevett bört. A zöldtea kivonatában lévő antioxidánsok a nyugtató, összehúzó hatás mellett még ránckisimító, bőrszépítő hatásúak is. Az esetleges sérüléseket az alkohol fertőtleníti, de egyben szárítja is a bőrt. Ennek ellensúlyozására adtam hozzá a hidratáló glicerint és a hidegen sajtolt olajokat, amelyek egészségessé teszik a szőrtüszőket, és könnyen felszívódnak a bőrbe. A hamamelisz ( varázsmogyoró ) virágvíz, összehúzó, tonizáló, bőrnyugtató hatású, borotválkozás utáni használatra kifejezetten ajánlott. A termék bőrbarát pH-ját tejsavval állítottam be. Enyhe mentás-citrusos illatát pár csepp teafa illóolajjal egészítettem ki.
Használata: borotválkozás után kis mennyiségű balzsamot kenjünk a bőrre, és enyhén masszírozzuk be.

Gyógyfüves borotválkozás utáni balzsam ( 100 ml ) jellemzői

kézműves termék, készítette: Florella67
késztermék, azonnal szállítható

technika

színek

termékkód
2748035

feltöltve
2017. február 14.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Gyógyfüves borotválkozás utáni balzsam ( 100 ml ) szállítása

Szállítási költség: a termékeket ajánlott küldeményként postán küldöm. Díja a csomag tömegétől függően az érvényes postai díjszabás szerint változik. A pontos költséget, amely a termék árát és a szállítási költséget tartalmazza, a vásárlást visszaigazoló levélben adom meg. A csomagot az összeg számlámra érkezése után küldöm el.
Személyes átvétel előzetes egyeztetés után Győrben lehetséges.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 525 Ft 725 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 615 Ft 850 Ft

Gyógyfüves borotválkozás utáni balzsam ( 100 ml ) alkotója: Florella67

Florella67

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek