Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Szölőmag olajos szappan kecsketejjel

Termék ára: 790.- Ft

szállítási díj, feltételek

db
egyedi kérésem van

Szölőmag olajos szappan kecsketejjel leírása

késztermék, azonnal szállítható

Kecsketejjel készítettem ezt a különleges, ápoló szappant. . A szölőmagolaj olyan értékes hatóanyagokat tartalmaz, ami igazi elixír az idősödő és vízhiányos bőrre. A fáradt, fakó, vízhiányos bőrnek visszaadja a ragyogását, fiatalossá, puhává és ápolttá varázsolja! A kecsketej is igazi kecsketejet jelent, barátnőm farmjáról származik.A kecsketejben lévő alfa hidroxi sav finoman eltünteti az elhalt hámsejteket- ez egy kor után már szinte kötelező,- ezért az értékes hatóanyagok könnyebben felszívódnak, nem kell megbirkózniuk az elhalt szaruréteggel.
Magában a kecsketejben is olyan fantasztikus összetevők vannak, amelyek könnyen behatolnak a bőrödbe, és bársonyossá, puhává teszik. Fürdés után teljesen kicserélődsz, a bőröd újjászületik, lágy és selymes lesz.A szappanhoz kevertem még vörösszölőmag örleményt, amely enyhe börradír hatást ad.
Bőrápoló hatása kiváló.
Elszappanosításhoz kókuszolajat, olívaolajat,szőlőmagolajat, ricinusolajat és sheavajat használtam. . Illatosításra hibiszkusz illatolajat használtam.
A szappanok súlya:kb 100 g

Szölőmag olajos szappan kecsketejjel jellemzői

kézműves termék, készítette: naturica
késztermék, azonnal szállítható

színek

termékkód
2592863

feltöltve
2017. február 15.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Szölőmag olajos szappan kecsketejjel szállítása

Termékeimet bélelt (pukkanós) borítékban, csomagként küldöm. A Posta csak így veszi fel 2017-től. GLS csomagként olcsobban tudom postázni, ezért ezt a szállítási módot preferálom . Sajnos a településünkön nincs WEBOX
Ha postán maradó küldeményként adom fel, akkor 590-935.- ft között lesz a szállítási költség. A súlyt a Meska nem tudja kezelni, ezért ebben a szállítási módban utólag kapod meg a költséget.
Kencéimet mindíg megrendelés alapján készítem, így egyedi kívánságokat is figyelembe tudok venni (illatmentes, más illat, más kiszerelés, egyéb egyedi igények pl fényvédő faktor stb) Kérlek jelezd és megbeszéljük.
Az alapanyagok hosszú (1-2 éves) szavatossági idővel rendelkeznek. Vizet nem használok a kencékhez, ezért tartósítószert se. A kencék biztonsággal eltarthatóak 6 hónapig. Ha meleg a lakásod, 25 fok feletti, javaslom hűtőszekrénybe tartani. Jó tanácsaim e-mailon megküldöm.
Ha szállítás során sérül a csomag, vagy valamelyik termék nem nyerte el tetszésedet 15 napon belül díjmentesen kicserélem, vagy vissza utalom az árát, ha visszaküldöd.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 590 Ft 935 Ft
Futárszolgálat előre fizetéssel 1 195 Ft 1 195 Ft

Szölőmag olajos szappan kecsketejjel alkotója: naturica

Meska interjú az alkotóval »

Az Ízportán megtalálod különleges, ínyenceknek készült lekvárjaimat, amit kistermelőként állítok elő.
Regisztrációs számom: 032 T 143

Természetes alapanyagokat használok, tartósítószert, ízfokozót, mesterséges szinező anyagot nem teszek a lekvárokba. Az ősrégi, jól bevált hőkezeléssel fertőtlenítem az üvegeket, forrón töltöm bele a lekvárokat, és száraz dunsztba teszem.
Felbontás után kérlek hűtőben tartsd!

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek