kötés-horgolás egyben

Eladva

Kattints a termék aktuális oldalára »
Kötés-horgolás egyben

100 % akril , nagyon szép zöld, enyhén melírozott fonalból készült, ez az igazán...

Ára: 9 800.- Ft
Megveszem

Tovább a termékoldalra »

kötés-horgolás egyben leírása

100 % akril , nagyon szép zöld, enyhén melírozott fonalból készült, ez az igazán egyedire sikerült pulcsi. Alsó része vékony tűvel ,egyszerű mintával kötött, míg a felső mell része és ujjai horgoltak. Feltűnő mintájával szemben a derekat jól melegítik ezért fázósaknak is bátran ajánlom.
Saját ötletem alapján azoknak ajánlom akik szeretik az egyedi termékeket és az igazán kellemes színeket.
Mérete: 36-42 -es.

kötés-horgolás egyben jellemzői

kézműves termék, készítette: Ibolya
anyag

technika

színek

ajándék nekik

termékkód
2317999

feltöltve
2015. november 9.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

kötés-horgolás egyben szállítása

A vásárolt termékek postázása minden esetben ajánlott küldeményként történik.
Postai előre utalás esetén a vásárolt termék súlyától függően a postaköltség 500-1000.- Ft közötti , több termék együttes vásárlása esetén maximum 1500.- Ft-ig terjed.
Utánvétes postázás esetén 1000-3000- Ft-nyi összeggel nőhet a postaköltség.
Az egy-egy terméknél megadott szállítási adatok tájékoztató jellegűek a tényleges postaköltség a termék (-ek) súlyától és utánvétes postázás esetén az árától is függően eltérő lehet. Több termék együttes vásárlása esetén számíthatsz kedvezményre.

Lehetséges szállítási módok és díjai
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 750 Ft 1 500 Ft
Postai küldemény utánvéttel 1 850 Ft 3 000 Ft

kötés-horgolás egyben alkotója: Ibolya

Ibolya Meska interjú az alkotóval »

Kedves Betérő, látogató !
Boltomban, annak polcain saját terveim, ötleteim alapján készült termékeket találsz, elsősorban a hölgyvásárlók részére. Kézimunkával- hobbiként- már nagyon régóta foglalkozom, kipróbáltam szinte mindent, s végül is a kézzel kötött és horgolt ruhaneműknél maradtam, elsődleges azért, mert számomra is minden esetben elismerést, dicséretet vált ki egy kellemes ruha, kabát, kalap, stb. látványa, különösen akkor , ha az illik viselőjéhez.
Az ötletek megvalósítása nagyban függ az adott fonaltól , vagy egy neten, újságban, folyóiratban látott modelltől, sok esetben fordul elő, hogy egy megkezdett termékből végül egy teljen más alakul ki. Számomra rendkívül fontos, hogy az elkészült termékben viselője örömét lelje.
Persze elfordul olyan is , hogy látok valami szépet egy újságban, s azt próbálom elkészíteni. Ilyen esetben mindig hivatkozok arra is, hogy az ötletet honnan vettem.
Alapvetően szeretem a vagány, feltűnő dolgokat, ezért már most biztos lehetsz abba , hogy lesznek még újdonságok ( persze időm szerint). Az is igaz, hogy egy kézzel készített termék, újbóli ismétlése, hát nem ugyanaz. De legalább egyedi.

Postázási tájékoztatás:
Minden vásárolt terméket ajánlott küldeményként postázom, ezért a jelzett postaköltség is e díjszabás szerinti. Utánvétes postázásnál vedd figyelembe, hogy annak díja általában 2,5 szerese a jelzett postaköltségnek. Ezért ezt a postázási módot csak akkor válaszd, ha más fizetési mód nehézkes. Személyes átvétel csak megyém székhelyén lehetséges.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek