Mamikám receptjei egyedi személyre szóló doboz

Mamikám receptjei egyedi személyre szóló doboz leírása

24x20 cm-es könyv alakú doboz, melyet belül barna páccal festettem, kívül
decoupage technikával készül, strutkturpasztával kombinálva, a könyv gerince ásványpasztával, zsinorral igazi régi könyv hatását kelti.
Praktikus a fiók mélyén lévő nagyi/anyu titkos receptjeinek tárolására. Örök emlék!!!!!!!!!

Ez már egy eladott darab, rendelésre saját elképzelés szerint is elkészítem.

Mamikám receptjei egyedi személyre szóló doboz jellemzői

kézműves termék, készítette: ezso

színek

termékkód
1256642

feltöltve
2012. november 16.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Mamikám receptjei egyedi személyre szóló doboz szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft

Mamikám receptjei egyedi személyre szóló doboz alkotója: ezso

ezso Meska interjú az alkotóval »

Üdvözöllek szeretettel Ezso műhelyében!

Termékeim nagy részt fa alapra készítem, első sorban decoupage technikával, amit kiegészítek csipkével, szalaggal, glitterrel struktúr pasztával stb.

Kacsingatok a vintage stílus felé is, amit sokan kevernek a retroval pedig nem az,
Vintage jelentése:
Eredetileg a szó szüretet és begyűjtést jelent
Jellemzői:
A tárgyak hatásukban régiesek, vagy annak tűnnek, de egy új darab is lehet összhatásában olyan ami a vintage stílus jellemzője.
A használati tárgyak egyszínűek világosak, pasztell színűek, finoman és visszafogottan díszítettek.
Hatásuk kiegyensúlyozottságot, nyugalmat sugall. Jellemzőek a természetes anyagok fák, kosarak, cserepek, csipkék, régi fényképek.
A régi dolgok eredetitől eltérő funkció szerinti használata

Nálam nincs lehetetlen, ha tetszenek a termékeim, de saját elképzelésed van,írj és megbeszéljük.

A boltomban személyre szabott - névreszóló, akár saját fotóval ellátott - egyedi termékeket is találsz, ahogy azt a szlogeneben is olvashatod:
\"RÜGYFAKADÁSTÓL LOMBHULLÁSIG\" egész évben találhatsz kedvedre való ajándékot, használati tárgyakat.

Két egyforma darab nem igazán készül, a legtöbbjük mintadarab, mely alapján elkészítem személyre szólóan.

A postadíjak változhatnak, ha több terméket vásárolsz és teszel a kosárba, a rendszer összeadja a postaköltséget, de természetesen ez csak egyszer értendő!!!!!!

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL A 8. KERÜLETBEN MEGOLDHATÓ!!!!

Köszönöm, hogy benéztél, ha tetszett, látogass meg máskor is.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban