Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Balerina nyuszi, babajelmez.

Balerina nyuszi, babajelmez. leírása

Termo-velúr anyagból készült jelmez. most fehérben és rózsaszínben van.
Ruhácska + fejpánt fülecskékkel. Nagyon mókás jelmezek. Húsvéti ajándéknak nagyon eredeti.
2 éves gyerekre való, de az én lánykám olyan kicsike, 3 évesen kapott egy ilyet. 85 cm magas a képen. A derékbőséget azért érdemes ellenőrizni vásárlás előtt. A ruha derékbősége 44 cm és még enged egy kicsit.
Egyszer egy barátnőm is kapott ilyet tőlem a kislányára, babaköszöntés alkalmából. Szuper ajándéknak bizonyult, mert nagyszerű fotók készülhetnek a kicsiről ilyen ruhában.

Balerina nyuszi, babajelmez. jellemzői

kézműves termék, készítette: alkotogabo
anyag

technika

színek

ajándék nekik

termékkód
1183247

feltöltve
2012. augusztus 31.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Balerina nyuszi, babajelmez. szállítása

Az eladó nem adta meg a szállítási információkat. Kérjük egyeztess vele a vásárlást követően!

Balerina nyuszi, babajelmez. alkotója: alkotogabo

alkotogabo Mindig szerettem létre hozni valamit. Középiskolás koromban emlékszem éjszakákon át nem aludtam ha belelendültem valami megalkotásába.
Azután anya lettem, ami egy új szenvedély, de erősen visszavett a lendületemből.
Most újra keresem azt az érzést. Azt a szabadságot amit az alkotás jelent nekem.

Édesanyám rajz-matekszakos tanár és mellette keramikus. Az egyik nagybátyám zenész. Nagyapám népi iparművész volt. Nálunk a családban egyszerűen csak leülni és faragni vagy agyagozni, rajzolni valamit, énekelni olyan természetes volt mindig, mint beszélgetni.
Legyen szó szénről, festékről, agyagról, gyapjúról, textilről, gyurmáról, fáról. Nálunk mint valami kis kézművesházban, mindenhez hozzá lehet nyúlni, és van aki segítsen, tanítson ha kell.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban