\"levendula\" csempedísz

Eladva

Megrendelem

\"levendula\" csempedísz leírása

Nagyon szeretem ezeket a képeket.Ezt a faméretet.4mm vastagságú rétegelt lemez, melyet 2 réteg lakkal vízhatlanná teszek.9 cmX9cm a mérete.A kép egy laminált felület, teljesen vízálló.Az unalmas, egyszínű csempét a drága betét csempék helyett ezekkel a lapocskákkal remekül fel lehet dobni.Mindenkinek ajánlom.Az ár 6 db-ra értendő, de igény szerint többet is készítek.Ha nem ezzel a mintával, akkor kérésre ötleteket Szívesen küldök.postai utánvét díja magas, javaslom az átutalást vagy a személyes átvételt

\"levendula\" csempedísz jellemzői

kézműves termék, készítette: Kamea

színek

termékkód
1109813

feltöltve
2012. május 24.

megtekintés
136 alkalommal

kedvencelés

\"levendula\" csempedísz szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 465 Ft 750 Ft

\"levendula\" csempedísz alkotója: Kamea

Kamea Zsemlyéné Papp Kámea vagyok, 37 éves, 2 kisgyerekem van, férjnél vagyok.Gyerekkorom óta mindig is kézműveskedtem,fafaragás,gyöngyözés, üvegfestés, de most azt hiszem, hogy rátaláltam arra, amit igazán szeretek.A decoupage és a fa megmunkálása.Folyamatosan fejlesztem magam,emiatt egyre szebb dolgok kerülnek ki a kezeim közül, melyeket már árusítani is merem.Jó érzés, mikor valaki megveszi a képeimet és a tárgyakat, amik kikerülnek a kezeim közül,és tudom, hogy azt még sok évig fogja látni a lakásában.Az is jó érzés, ha valaki ajándékba veszi a munkámat és ezzel tud kedveskedni az ismerősének.Magasabb szinten egy éve foglalkozom a képek készítésével, vásárokon (Debreceni nagyvásár, Gödöllőn az Ádventi vásár, Petőfi Csarnok kézműves vásár)már bemutatkoztam, azt hiszem elég nagy sikerrel.Remélem, hogy a nézelődőknek is lesz benne örömük.
A itt látható munkák csak töredéke a készletemnek, ha személyes kérésed lenne kérlek értesíts a belső postán és megbeszéljük a részleteket.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban