Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Horgolt szívecske

Horgolt szívecske leírása

Nemzeti szín horgolt szívecske.

Lehet kulcstartó, mobildísz, táskán cipzárhúzó, fityegő az autó visszapillantóján, ajándékkísérő, karácsonyfadísz, tűpárna, kokárda, egyéb dekoráció, ajándék Valentin napra vagy Anyák napjára, vagy csak egyszerűen kedveskedhetsz vele valakinek, akit szeretsz.

A szívecskét hímzőfonalból horgoltam, vattával tömtem és közepébe gyöngyöt varrtam.

Szélessége 4,5 cm, hossza az akasztóval együtt 5 cm.

Más színben is rendelhető!

Több termék együttes megvétele esetén azokat együtt, egyszeri postaköltséggel küldöm.

Horgolt szívecske jellemzői

kézműves termék, készítette: SarkoziAgnes

technika

színek

termékkód
1326314

feltöltve
2013. január 20.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Horgolt szívecske szállítása

Szállítás ajánlott levélként elsőbbségivel. A postaköltséget mindig az érvényes postai díjszabásnak megfelelően számítom ki. A csomagot kérésre sima levélként is postázhatom, így csökkenthetők a költségek (viszont nem követhető nyomon a csomag útja). Több termék együttes megvétele esetén azokat együtt, egyszeri postaköltséggel küldöm, az utalás megérkezése utáni 1-2 munkanapon belül.
Személyes átvételre Miskolcon van lehetőség.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény előre fizetéssel 150 Ft 150 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 415 Ft 415 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 465 Ft 465 Ft

Horgolt szívecske alkotója: SarkoziAgnes

SarkoziAgnes Sárközi Ágnes vagyok, népi játszóházvezető az egyik végzettségem. Az alkotás a lételemem, mióta gyerekkoromban először ceruzát és ollót vettem a kezembe. Igyekszem minél több technikával, anyaggal megismerkedni és valami újat kihozni belőlük.

Remélem, Neked is örömet szerezhetek valamelyik alkotásommal! Ha mégse találod a boltomban a megfelelő tárgyat, írd meg nekem az elképzelésed, hátha sikerül elkészítenem!

kérdésem van a termékkel kapcsolatban