Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

6 db textil szív a skandináv vidéki hangulat jegyében

6 db textil szív a skandináv vidéki hangulat jegyében leírása

Ha szereted a természetes anyagokat, és a skandináv vidéki hangulatot, akkor neked ajánlom ezeket a vatelinnel bélelt,piros szív mintás szalagokkal, gombokkal, fából készült szívekkel, csipkével, paszománnyal, spárgával díszített, lenvászonból készült szíveket. Szép dekorációja lehet a nappalidnak, az étkeződnek, de használhatod ajtó vagy ablakdíszként is őket. Méretei: magassága kb. 12 cm, a legszélesebb pontján szintén kb. 12 cm.

6 db textil szív a skandináv vidéki hangulat jegyében jellemzői

kézműves termék, készítette: ZoeCollection

technika

színek

termékkód
1495625

feltöltve
2013. július 24.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

6 db textil szív a skandináv vidéki hangulat jegyében szállítása

Az általad kiválasztott terméket minden esetben ajánlott postai küldeményként adom fel, légpárnás borítékban, melynek költsége a postai díjszabáshoz igazodik. Amennyiben a postai utánvétet jelölöd meg fizetési feltételként, tapasztalataim azt mutatják, hogy kisebb termékek feladása is 1.800,- Ft körüli áron történik, így kérlek vedd fontolóra az átutalás vagy a számlára történő befizetés lehetőségét.
Amennyiben a termékkel bármilyen minőségi gond merülne fel, kérlek jelezd felém, és én megpróbálom orvosolni a problémát.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 400 Ft 600 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 600 Ft 800 Ft
Postai küldemény utánvéttel 1 800 Ft 2 200 Ft

6 db textil szív a skandináv vidéki hangulat jegyében alkotója: ZoeCollection

ZoeCollection Üdvözlök mindenkit a textilek színes világában!
Poórné Mike Éva vagyok. Kézműves termékeimet Zoe Collection néven árulom.
Az alkotni vágyás mindig is életem része volt. Két gyermekem mellett nagyon sok időt fordítottam eddig is kézműveskedésre, barkácsolásra és a hobbim időközben a munkámmá vált. Számomra fontos, hogy az alkotásom ne csak egy termék legyen a sok közül, hanem benne legyen a textilek iránti szeretetem is.
Boltomban kedvedre válogathatsz egyedi tervezésű textil táskáim, selyemből és textilből készült virágaim, lakásdekorációs kiegészítőim közül.
Az általad kiválasztott terméket ajánlott postai küldeményként adom fel, melynek költsége a postai díjszabáshoz igazodik.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek