Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Babatakaró

Babatakaró leírása

Elsősorban újszülöttek részére szántam ezt a babatakarót. Használható alátétnek is, ráfektetni a pici babát, de játszószőnyegként is megállja a helyét. Hímzéssel díszítettem. Tisztítását mosógépben, 40 Celsius-fokon mosva, közepes erősségű centrifugázással javaslom, illetve száradás után közepesnél picit melegebb hőfokon vasalni, gőzölve (ha van ilyen funkció a vasalón).

Mérete:
magassága 82 cm
szélessége 67 cm

Néhány tudnivaló:
- a fizetés átutalással történik;
- a postaköltség a vásárlót terheli, és nem minden esetben az adott terméknél megjelölt összeg;
- termékeimet celofántasakba, majd dobozba teszem, így jut el a vásárlóhoz ajánlott levélként föladva;
- személyes átvétel Zsámbékon lehetséges, előzetes egyeztetés után;

Babatakaró jellemzői

kézműves termék, készítette: pueretpuella

ajándék nekik

termékkód
1873074

feltöltve
2014. szeptember 2.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Babatakaró szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 1 000 Ft 1 185 Ft

Babatakaró alkotója: pueretpuella

pueretpuella Szeretettel üdvözöllek!

Szabó Zsófia vagyok, textiljáték-tervező és -készítő. Hat éves kisfiammal és férjemmel, illetve két cicánkkal Zsámbékon lakunk egy kertes házban. Nagyon szeretek itt élni, a természet ölelésében, ahol a friss levegő mindig feltölt energiával és alkotó vággyal.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban