Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Elegáns fekete - bronz gyöngyfűzött karkötő

Elegáns fekete - bronz gyöngyfűzött karkötő leírása

késztermék, azonnal szállítható

Elegáns egyedi, saját tervezésű, különleges formavilágú, dekoratív gyöngyfűzött karkötő.

Hossza: 19,5 cm
Szélessége: 3,5 cm
Zárszerkezet: mágneses csőkapocs

Technika:
- Tubular Right Angle Weave (fekete elemek)
- Herringbone (bronz elemek)

A karkötővel gazdagíthatod már meglévő ékszerkollekciódat, de kitűnő ajándék lehet egy kedves ismerősöd, barátnőd részére is.

Tökéletes kiegészítője lehet egy alkalmi öltözéknek, de részét képezheti a mindennapok eleganciájának is.

Köszönöm a látogatást!

Elegáns fekete - bronz gyöngyfűzött karkötő jellemzői

kézműves termék, készítette: szikati
késztermék, azonnal szállítható

színek

termékkód
2912281

feltöltve
2017. szeptember 14.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Elegáns fekete - bronz gyöngyfűzött karkötő szállítása

A megvásárolt termékeket - biztonságos csomagolásban, ajánlott küldeményként, tértivevénnyel - postai úton juttatom el a megadott címre.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 600 Ft 300 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 650 Ft 300 Ft

Elegáns fekete - bronz gyöngyfűzött karkötő alkotója: szikati

szikati Kati vagyok, szeretettel üdvözöllek!

A kreatív tevékenységek mindig is vonzottak. Sok mindent kipróbáltam, de a gyöngyékszerek készítése a szenvedélyemmé vált. A különböző technikákat - az internet hazai és külföldi oldalait böngészve - autodidakta módon sajátítottam el, lépésről lépésre gazdagítva az ismereteimet.
Ritkán fűzök minta alapján, igyekszem a saját ötleteimet, elképzeléseimet megvalósítani.
Kedvenc technikám a RAW (Right Angle Weave), amely meglehetősen idő- és munkaigényes, de a variációs lehetőségek kimeríthetetlen tárházát biztosítja. Ékszereimet általában damillal készítem, amely rugalmas, de ugyanakkor rendkívül erős, és gyakorlatilag láthatatlan, nem befolyásolja a kompozíció színhatását.

Minden ékszeremet nagy örömmel és szeretettel készítem és kívánom, hogy vásárlóim is hasonló örömmel és szeretettel viseljék őket.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek