Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Bútorfelújítás

A termék E952 felhasználó egyedi megrendelésére készült, ezért megvásárlása is csak számára lehetséges. Ha szeretnél ilyen vagy hasonló terméket, vedd fel a kapcsolatot a termék készítőjével!

Bútorfelújítás leírása

Ez a gyönyörű kis tálaló valaha egy lakkozott bútor volt. :) Régiessé, különlegessé szerette volna változtatni a gazdája. Mivel a lakk foltokban kopott róla, lecsiszoltam, lefestettem, viaszoltam és koptattam. A tetejét lazúrral és viasszal kezeltem.
Hasonló sors vár egy kis fésülködő asztalra, amivel E952 bízott meg.
Ha van olyan bútorod, aminek szeretnél új külsőt adni, keress bátran és megbeszéljük a részleteket!

Bútorfelújítás jellemzői

kézműves termék, készítette: Zsuzskalak

technika

színek

termékkód
1875548

feltöltve
2014. szeptember 4.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Bútorfelújítás szállítása

Személyes átvételre Herceghalmon, Biatorbágyon, vagy Budapesten a budai oldalon van lehetőség. A találkozás helyét e-mailben, vagy telefonon tudjuk megbeszélni. Ha bármilyen problémád merül fel az általam készített termékkel kapcsolatban, nyugodtan jelezd, igyekszem megoldást találni a problémára!

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény előre fizetéssel 0 Ft 0 Ft

Bútorfelújítás alkotója: Zsuzskalak

Zsuzskalak

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek