Tavaszváró Madárkás Gombok- Sárga és Bordó

Vidám színű madárkák,akik már nagyon hirdetik a tavaszt. Mindenféle színben elkészítettem őket, természetesen megint süthető gyurmából....

kézműves termék, készítette: Yoolee
anyaga: süthető gyurma
technika: ékszerkészítés, gyurma

Tavaszváró Madárkás Gombok- Sárga és Bordó

Tavaszváró Madárkás Gombok- Sárga és Bordó leírása

Vidám színű madárkák,akik már nagyon hirdetik a tavaszt. Mindenféle színben elkészítettem őket, természetesen megint süthető gyurmából. Jól mutatnak kalapon, sapkán, kabáton, táskán. Strapabíróak, de inkább kézzel mosd azt a ruhadarabot, melyre rávarrod.
Egy csomag 6 gombot tartalmaz,ára:1800 Ft
1 gomb ára: 400 Ft
Ha több csomagot szeretnél, vagy másféle színkombinációban, kérlek jelezd!

NAGY AKCIÓ!!!MOST CSAK 1200Ft a 6db Gomb!

Tavaszváró Madárkás Gombok- Sárga és Bordó jellemzői

kézműves termék, készítette: Yoolee
anyag/összetevő

színek

termékkód
780645

feltöltve
2011. január 21.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Tavaszváró Madárkás Gombok- Sárga és Bordó szállítása

Személyes átvétel a Moszva teren, 5000 Ft érték felett, előre egyeztetett időpontban lehetséges.

A postai szállítás költsége a Magyar Posta aktuális díjszabásával összhangban alakul, és függ a termék súlyától, a csomagolás méretétől. A termékeket bélelt borítékban, ajánlott küldeményként küldöm (másképpen csak saját felelősségre). A megadott postaköltség irányadó, a valós összeget egyeztetem a vásárlóval az adott termék esetében. Utánvétre nincs lehetőség.

Előreutalás után ajánlott levélként postázom a terméket a pénz beérkezését követő 1-2 munkanapon belül.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 410 Ft 410 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 490 Ft 490 Ft

Tavaszváró Madárkás Gombok- Sárga és Bordó alkotója: Yoolee

Yoolee Meska interjú az alkotóval »

Kedves Látogató!

Üdvözöllek Boltomban!
Juli vagyok és már kiskorom óta a szabadidőmet alkotással ütöm el. Mindig valami mást, mindig valami újat találok ki magamnak. A lényeg, hogy örömmel csinálom azt, amit csinálok, mert alkotni öröm. Jelenleg otthon vagyok a babámmal, de szerencsére azért jut időm \"kreatívkodni\". Legújabb hóbortom a süthető gyurma, úgyhogy mostanában ezekkel fogsz találkozni Boltomban. Remélem örömödet leled bennük,mert én igazán nagy örömmel alkottam meg őket!

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek