Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Tűz nuno nemez sál

Tűz nuno nemez sál leírása

rendelésre készül, elkészítési idő: ~10 nap
A termék a képen látotthoz képest több részletben is eltérhet.

Rendelhető!
Ennek a sálamnak a mintáját tábortűz táncoló lángjai ihlették. Nuno nemezeléssel készítettem finom, puha anyagokból.
A modell színei: Piros, lila, bordó, némi narancsszín
Rendelésre más színben is kérhető.
S-2XL (36-48) méretben elöl összeköthető a kendő sarkaival, így mini válltakaró stólaként is hordható. (tehát a megkötés után a masni a különböző méretekben különböző nagyságú) Egy vállpántos ruha remek kiegészítője. Esküvőre, színházban a fekete ruhánk gyönyörű, egyedi dísze.
Minden méretben sálnak kitűnő.
Ha hosszabb méretű vagy szélesebb stólát szeretnél belső üzenetben keress meg, szívesen elkészítem!

Anyaga 100% hernyóselyem pongée és 100% merino gyapjú némi kis bambusz és gyapjú effekt fonallal kombinálva.

Mérete: 140cm X 40cm a rojtokkal együtt(ebből a nemezelt selyem 28cm + a rojtok 10-15cm-ek)

Tűz nuno nemez sál jellemzői

kézműves termék, készítette: Hera
rendelésre készül, elkészítési idő: ~10 nap
A termék a képen látotthoz képest több részletben is eltérhet.

színek

ajándék nekik

termékkód
2788049

feltöltve
2017. március 31.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Tűz nuno nemez sál szállítása

SZÁLLÍTÁS:
A szállítást Futár szolgálattal, Foxpost csomagautomata ill. Magyar Postával tudom Magyarországon belül teljesíteni. A szállítási díjak Magyarországon érvényesek. Buborékos borítékban vagy dobozban adom fel. A futárszolgálat igénybevételéhez kérem adja meg telefonszámát.
Illetve a WEBOX meska által megadott lehetőségei szerinti szállítás.
Fizetési mód lehet: 1.előre utalás számlaszámra. 2.WEBOX használatakor lehetőség van utánvétre. 3.személyes átvételkor csak készpénzes fizetés

Személyes átvétel csak előre egyeztetett időpontban. Helye: műhelyemben (Csongrád megye) lehetséges. Személyes átvételkor csak készpénzzel fizethet!

KEDVEZMÉNYEK:
Az EGYSZERI AJÁNLAT polcon talál kedvezményes áron termékeket ill. a meska akciók során

TÁJÉKOZTATÁS:
Adószámos magánszemélyként iparművészeti tevékenységet végzek. (Nem vagyok áfakörös)
Tájékoztatom hogy a kézhezvételtől 14 napig elállhat a vásárlástól. A terméket vissza szállíttatnia kibontatlan csomagolásban Önnek kell! Csak sértetlen, nem használt, ép, tiszta visszaérkezett terméknek tudom a termék árát visszatéríteni ill. cserelehetőséget biztosítok. A szállítási költséget nem térítem vissza. Kivételt mindennemű visszatérítés alól az EGYEDI RENDELÉS-ben megrendelt mindennemű termék jelent.
Az elérhetőségeimet a vásárláskor kapja meg. (meska szabályzat)
A fogyasztót megillető elállási és felmondási jog 45/2014. (II. 26. 9§) Korm. rendelet (Hatályos: 2014.06.14)
alóli kivételek: {29. § (1) c bek.}
c) olyan nem előre gyártott termék esetében, amelyet a fogyasztó utasítása alapján vagy kifejezett kérésére állítottak elő, vagy olyan termék esetében, amelyet egyértelműen a fogyasztó személyére szabtak; (különböző színben, méretben rendelhető termékek)

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
WEBOX csomagautomata előre fizetéssel 599 Ft 599 Ft
WEBOX csomagautomata utánvéttel 599 Ft 599 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 1 200 Ft 1 200 Ft
Futárszolgálat előre fizetéssel 900 Ft 900 Ft
Shipping to Europe 4 200 Ft 6 000 Ft
Shipping to other countries 6 000 Ft 9 000 Ft
Foxpost csomagautomatába előre fizetéssel 0 Ft 0 Ft