Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Botticelli angyalfej

Botticelli angyalfej leírása

késztermék, azonnal szállítható

Botticelli angyalfej

Szobrászati gipszből készült, antikolt angyal, hátulján akasztóval.
Mérete: 13 x 16 cm.

Több, mint tíz éve gyűjtögetem a régmúlt idők számomra legszebb motívumait, formáit. Ezeket a mintákat használom fel tárgyaimnál, amikor megtervezem és elkészítem első lépésben a mesterformát. A mesterforma segítségével tervezem meg és készítem el a leghagyományosabb technikákkal az öntőformát. Végül saját kifejlesztésű recept alapján, speciális összetételű patinázó réteggel vonom be a tárgyakat.

Botticelli angyalfej jellemzői

kézműves termék, készítette: homeandart
késztermék, azonnal szállítható

technika

színek

termékkód
3150346

feltöltve
2018. június 12.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Botticelli angyalfej szállítása

POSTÁZÁS

SÚLYTÓL FÜGGŐEN, a mindenkori postai díjszabásnak megfelelően, a vevő által kért módon (sima, törékeny, elsőbbségi stb.).
A postaköltségek tájékoztató jellegűek, minden esetben a rendelés pontos ismeretében tudok árat kalkulálni. Minden esetben a lehető LEGALACSONYABB tarifát választom ki.
A vételár beérkezése után - a megrendelések számától függően - 1-4 munkanapon belül küldöm a csomagot.

Postai tarifák:
0-2 kg 1 000,- Ft
2-5 kg 1 190,- Ft
2-10 kg 1 290,- Ft
10-20 kg 1 490,- Ft

Törékeny csomagként a kiválasztott tarifa + 50%.

SZEMÉLYES ÁTVÉTELRE a Széll Kálmán téren, a Délinél vagy a MOM Parknál van lehetőség.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft

Botticelli angyalfej alkotója: homeandart

homeandart

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: