Fa talpra rögzített legyező formájú lámpakülönlegesség. Egyedi tervezés. Ballagásra pedagógusnak vagy munkahelyi kollektívák tagjainak ...

kézműves termék, készítette: diszuvegezes
rendelésre készül, elkészítési idő: ~6 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

anyaga: üveg , ón , fa, elektromos kábel, izzó
technika: üvegművészet

Tiffany feliratozható hangulatlámpa

Tiffany feliratozható hangulatlámpa leírása

A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

Fa talpra rögzített legyező formájú lámpakülönlegesség. Egyedi tervezés. Ballagásra pedagógusnak vagy munkahelyi kollektívák tagjainak búcsúztatásra, nyugdíjazásra. A lámpatalp hátsó részére írható az osztálynévsor vagy idézet, az elejére az alkalom vagy évszám. Így mindig tudni fogja aki kapta, hogy kiket tanított vagy kikkel dolgozott együtt. De egy versidézettel akár szülinapra is kiváló ajándék lehet. Elkészítése kb. 1 hét. Különböző színekben rendelhető. Futárszolgálattal törékeny küldeményként tudom feladni.

Tiffany feliratozható hangulatlámpa jellemzői

kézműves termék, készítette: diszuvegezes

technika

színek

termékkód
3523587

feltöltve
2019. szeptember 13.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Tiffany feliratozható hangulatlámpa szállítása

Minden termeket gondosan becsomagolva postazok. Az eladott tetelekrol szamlat allitok ki. Termekeimet csak ajanlottan postazom, hogy mindenkeppen megkapja a kedves vasarlo, mely konyvelt kuldemeny eseten garancia. Termekeimre a törvényben meghatározott garanciat vallalok.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Futárszolgálat előre fizetéssel 1 500 Ft 1 500 Ft
Postán maradó csomag 1 300 Ft 1 300 Ft

Tiffany feliratozható hangulatlámpa alkotója: diszuvegezes

diszuvegezes
12 éve foglalkozom saját műhelyemben nyílászárók díszüvegezésével. Ez idő alatt sokféle technikát kipróbáltam és sokféle alapanyaggal dolgoztam. Készítek üvegből ajándéktárgyakat, kisplasztikákat, órákat és 5 éve ékszereket is. Ezeknek az apró csodáknak az elkészítése nagy öröm számomra ám piacot találni nekik rendkívül nehéz. Időm nem engedi, hogy a műhely fenntartása mellett vásárokon is részt vegyek ezért úgy gondoltam a Meska remek lehetőség, hogy bemutathassam másoknak is ezeket a szeretettel elkészített ékszereket. Remélem lesznek akik örömmel nézegetik majd a termékeimet. Kellemes időtöltést kívánok minden kedves látogatónak.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: