Egy kész gépi hímzett kis terítő és szép selyem anyagok adták az ihletet ahhoz, hogy egy nagyobb, négyzet alakú karácsonyi terítőt varr...

kézműves termék, készítette: vhmonika
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: selymek, terítő, szalagok, hímzőfonal
technika: hímzés, varrás

Karácsonyi terítő

Karácsonyi terítő leírása

Egy kész gépi hímzett kis terítő és szép selyem anyagok adták az ihletet ahhoz, hogy egy nagyobb, négyzet alakú karácsonyi terítőt varrjak.
Világoszöld, fényes selyem anyag közepére varrtam a kis hímzett terítőt, a négy sarkára pedig patchwork rátét technikával kézzel varrtam 2 csengőt és kettő gyertyát szép, terrakotta-arany színű selyemből. Kézzel hímeztem hozzá a fenyőágakat és piros selyem szalaggal kötöttem rá a masnikat. A terítőt szép fényes, piros selyemmel szegtem.
Az asztali dísz csak dekoráció.
Mérete: 84*84 cm.
Mosható 40 fokos vízben, kíméletesen vasalható is.
Köszönöm, hogy benéztél! Áldott karácsonyi ünnepeket kívánok!

Karácsonyi terítő jellemzői

kézműves termék, készítette: vhmonika

technika

színek

termékkód
3595964

feltöltve
2019. december 3.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Karácsonyi terítő szállítása

A megvásárolt termékeket postai úton, ajánlott küldeményként juttatom el a vevőnek.

A postai díjak függnek a küldemény méretétől, és súlyától is.
Több termék vásárlása esetén természetesen a postaköltség összevonható.

A pontos szállítási díjat minden esetben egyeztetés után tudom megadni.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 1 500 Ft 1 500 Ft
Postai küldemény utánvéttel 1 900 Ft 1 900 Ft
Postán maradó küldeményként 800 Ft 800 Ft

Karácsonyi terítő alkotója: vhmonika

Az eredeti szakmám varrónő, de később tanító néni lettem. Mindig szerettem alkotni a gyermekeimmel, és tanítványaimmal is. A varráson túl sokat hímeztem, horgoltam, kötöttem, és újabb technikákat (origami, szalvétatechnika, gyöngyvasalás,quilling stb) is szívesen elsajátítottam. Most lettem friss nyugdíjas, és a megnövekedett szabadidőmben örömöm lelem ezekben a kézimunkákban. A családomnak már ajándékoztam több munkámat (hímzett blúzok, táskák, telefontartók, horgolt táskák stb.), de annyira megszerettem a kreatívkodást, hogy eladásra is szívesen készítenék egyedi termékeket.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek