Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Megcsiszolt fény Violina fülbevaló

Megcsiszolt fény Violina fülbevaló leírása

A kék és a viola színek összeolvadásának reflekciójának közös hatására jött létre ez a bedugós fülbevaló.Ez a mély kék a városmajori nagytemplom üvegéből készült nagyon markáns intenzív szín főleg hogy egy általam készített élénk lilás tükör rendszerrel dolgoztam egybe.Ez a tükör át tud alakulni bizonyos nézetben sárga színné.A buborék mellett egy pricess csiszolású gyémánt úszik 1,3 mm nagyságú,Nagyon szépen él ebben az éjszakai színvilágban.A fülbe akasztva élénken látszódik gyöngy hatását keltve de mégis több"mert mozgásra elindul a buborék és táncot jár a gyémánttal,Szinte mindenkinek kiugrik a haja mögül:)1cm átmérőjű .Az akasztója plasztikból azaz rugalmas műanyagból készült éppen azért hogy ne legyen senki sem allergiás tőle.(nem törik el ha leesik a kőre vagy a csempére!!)

Megcsiszolt fény Violina fülbevaló jellemzői

kézműves termék, készítette: szaszkaroly

színek

termékkód
1969688

feltöltve
2014. november 27.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Megcsiszolt fény Violina fülbevaló szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény előre fizetéssel 0 Ft 0 Ft

Megcsiszolt fény Violina fülbevaló alkotója: szaszkaroly

szaszkaroly Meska interjú az alkotóval »

Kedves Látogató!

2009- ben végeztem a MOME egyetemen. Ezután önálló műhelyt alapítottam Budapesten ahol különféle díjakat készítek; üveget festek, tervezek, vagy üveg és porcelán régiségeket restaurálok.
Ebből adódott, hogy elkezdtem régi" menthetetlen " antik porcelánokból a kézzel festett részükből ékszereket csiszolni.
Innen erednek a medálok, fülbevalók, gyűrűk, brossok, karkötők. Fő mottóm: "Megmenteni a megmenthetőt".
A re design ékszerek magukon hordoznak egy kis mesét egy történetet.
Néha azt a formát finomítom, ahol amúgy is eltört a porcelán. Szeretem még kombinálni az üveggel is hiszen üvegművész a végzettségem.Nagy sikerű védjegyzett találmányom is van amit itt a meskán és a stúdiómban is meg lehet vásárolni. Antik üvegből,- méghozzá a Mátyás-templom ,Rózsák tere,Frankell Leó Zsinagóga,Róth Miksa üvegéből készítek olyan különleges ékszereket amikben egy valódi gyémánt úszkálgat egy buborékkal.
Régi magyar és japán bélyegeket is applikálok 2 réteg kristály üveg közé. A bélyeg amúgy is egy komplett történet hordozója, megáll rajta az idő -archivál.
Leginkább most a japán bélyegek ihlettek meg. Nemrég elkezdtem férfi ékszereket is készíteni üvegből és kavicsokból.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban