Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

A Grincs fája - mókás stilizált fenyőfa

A Grincs fája - mókás stilizált fenyőfa leírása

A Grincs egy gonosz kobold.. nem szereti a karácsonyt! Minden évben ellopkodja a gyerekek ajándékát a fa alól, hogy így szabotálja az ünnepet. Ez a vidám, játékos fa a Grincs megtévesztésére szolgál, hogy ez alatt keresgélje az ajándékot és így a gyerekek öröme védve legyen. :) ...ha egy kis finom sütit is a fácska mellé teszel, még az is lehet, hogy a Grincs végül megkedveli ezt az igazán kedves ünnepet.

A fenyőfa kaspója újrahasznosított konzerves doboz, amit kötött anyaggal vontam be. Aljára polár anyagot ragasztottam. Ebbe száraz oázis került, amibe henye boróka és tuja ágakat tűztem, majd arany dekor dróttal összefogatva manósapka formájúra hajtottam.
A formázás után a Girincs fa derekára újrahasznosított sörös dobozból készítettem domborított csillagokat. Ezeket először piros akril festékkel színeztem, majd fehérrel pöttyöztem, csíkoztam, végül lakkoztam.
A csillagok mellett saját készítésű piros polár rózsák, egy-két rózsatoboz dús pikkelyes alja, eukaliptusztermések, mini száncsengők, piros gombok, piros pikk- és fehér fríz golyócskák kaptak helyet.
A manósapka formájú fa visszapöndörödött csúcsán egy pár fehér kerámia kesztyű, egy nagyobbacska száncsengő és néhány piros polár rózsa is helyet kapott a fríz golyók mellett.

Vidám, mókás karácsonyi dekoráció. A vágott boróka ágak idővel veszítenek színükből, megszáradnak, akár az örökzöldekkel készített adventi koszorú. A technikai megoldásoknak köszönhetően azonban, teljes száradás után is megtartja formáját. Bár üde zöld színét a száradás során elveszíti, de ha gondosan elcsomagolod jövőre is része lehet az ünnepi dekorációnak, már kiszáradt formában.

méretei:
kaspó aljának átmérője: 10cm
teljes magasság: 57cm
legszélesebb pont: 22cm

A Grincs fája - mókás stilizált fenyőfa jellemzői

A Grincs fája - mókás stilizált fenyőfa szállítása

Személyes átvételre Budapesten a 17. kerületben bámikor van lehetőség.
Ritkábban az Örs vezér téren, a 8. kerületben vagy Kökin (ezt vásárlás előtt egyeztessük, mert jelenleg 2 kisbabával kevkevésbé vagyunk rugalmasak :D)
Postai úton történő szállítás esetén a vásárolt terméket körültekintően csomagolom.
Előre fizetéssel bármilyen szállítási mód kérhető, ennek díját a választott szolgáltató szabja meg.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel 990 Ft 990 Ft
Postai küldemény előre fizetéssel 1 550 Ft 1 760 Ft
MPL csomagküldő PostaPont előre fizetéssel 1 090 Ft 1 245 Ft
MPL csomagküldő házhoz előre fizetéssel 1 310 Ft 1 530 Ft
Egyéb szállítási mód igény szerint 0 Ft 0 Ft

A Grincs fája - mókás stilizált fenyőfa alkotója: anniesdesign

anniesdesign Már pici kislány koromban megismerkedtem az alkotás örömével. Édesanyám bíztatására mindig saját kezűleg készített ajándékokkal leptük meg egymást az ünnepek alkalmával. Aztán a munkám is az ajándékkészítés lett. :) Virágkötő lettem. :) Maga a szakma is megköveteli a kreativitást, de szívesen alkotok otthon, szabadidőmben is. Sokféle kreatív technikát kipróbáltam már és alkalmazok is munkáimhoz. A virágkötészeti alaptechnikákon kívül a kötés, horgolás, varrás, decoupage, üvegfestés, fúrás-faragás; újabban a gravírozás is foglalkoztat. Alkotásaim általában úgy készülnek, hogy meglátok egy anyagot, aztán hozzápróbálok még egyet, aztán még egyet és egyszer csak összeáll egy szépen kivitelezett munka. Az újrahasznosítás elkötelezett híve vagyok, így sokszor használok újrahasznosított alapanyagokat is. Sőt sokszor egy-egy kidobásra szánt tárgy az, ami beindítja a gépezetet és szárnyat ad az ihletnek. :)

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek