Zalai dombságon, saját termesztésű tökmagból kivont hidegen sajtolt tökmagolaj. Salátákhoz és magában is fogyasztható. Férfiaknak külön...

kézműves termék, készítette: Riticip
anyaga: tökmag
technika: adalékanyag mentes, tartósítószer mentes, csak hazai alapanyagokkal

Hidegen sajtolt Tökmagolaj 1 liter

Hidegen sajtolt Tökmagolaj 1 liter leírása

Zalai dombságon, saját termesztésű tökmagból kivont hidegen sajtolt tökmagolaj.
Salátákhoz és magában is fogyasztható. Férfiaknak különösen ajánlott.

Hidegen sajtolt Tökmagolaj 1 liter jellemzői

kézműves termék, készítette: Riticip
anyag/összetevő

termékkód
1899348

feltöltve
2014. december 2.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Hidegen sajtolt Tökmagolaj 1 liter szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény előre fizetéssel 1 000 Ft 1 000 Ft

Hidegen sajtolt Tökmagolaj 1 liter alkotója: Riticip

Riticip
Köszönjük,hogy erre jártál ;)

Eszternek hívnak, anyukámmal közösen hoztuk létre a Riticipet ;)

Gyerkőcöm megszületése után, úgy döntöttem valamivel el kell ,hogy foglaljam magam ;) Kreatívkodni mindig is nagyon nagyon szerettem.
Anyukámtól örököltem, de szerintem utolérni sosem fogom tudni ;)

Mivel a fiam fogzás idején,elképesztően "nyáladzott", nyálkendőket kezdtünk varrni, mivel akkor még sehol nem volt hasonló kapható.
Ezzel kezdődött minden ;)
Mára már jócskán bővült a repertoárunk ;)

Nyálkendőket, sálakat, horgolt sapkákat ,alvózsákokat, rácsvédőket készítünk , persze a lista folyamatosan bővül.

Minden új ötletet elképzelést szívesen megvalósítunk.

Termékeink:

Egyedi kendőket készítünk, nem csak azoknak a babáknak akiknek jön a foguk, és ezért nyáladzanak,hanem ajánljuk mindazon gyermeknek,akik(akiknek a szülei) követik a a babadivatot,és a ruházatukhoz megfelelő kiegészítőt keresnek.

Akár tél van, akár nyár praktikus viselet lehet.

Fogzó babád esetén , nem ázik át a nyakrésznél a ruhája.

Három rétegű anyagból készültek ,a hátsó réteg lehet bébiplüss vagy farmer, az első rész pamut, közte vízhatlan PES anyag, hátul tépőzárral vagy patenttal rögzíthető,állítható.

Kézzel Horgolt sapkák minden színben , méretben és bármely elképzelés szerint. Elsősorban állatfigurás sapkákat készítünk. Pihe puha fonalból, tetszés szerint fül résszel vagy a nélkül. Gyermeked garantáltan hordani fogja! Téli időszakban béléssel.

Alvózsák közkedvelt kiegészítője a kisgyermek kornak. Ha sokat mocorog éjjel, vagy nem szeret betakarózni akkor praktikus lehet . Minden méretben és fajtában készítünk. Nyári időszakban extra vékony , télen dupla vastag, és a köztes időszakra az általános vastagságú.

Tetszőleges mintával, belül pamut jerseyvel , közte töltőflizzel. Lehet oldalt vagy elő zippáras verzió is.

Babaszoba kiegészítőket is készítünk, a kis takaróktól, párnáktól kezdve a rácsvédőkig.
Egyedi igényeket is szívesen elkészítünk. Legyen az bármilyen alakú ,színű, mintájú és méretű.

Tedd egyedivé gyermeked! ;)

Ha bármi kérdésed lenne fordulj hozzánk bizalommal itt

kérdésem van a termékkel kapcsolatban