Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Antik levendulás dobozka

Antik levendulás dobozka leírása

késztermék, azonnal szállítható

Antikolt, decoupage technikával készült dobozka, melyben mind kis titkokat, mind ékszereket elrejthetünk.

9x9x6 cm

Antik levendulás dobozka jellemzői

kézműves termék, készítette: Steigusz
késztermék, azonnal szállítható

színek

termékkód
3196062

feltöltve
2018. augusztus 18.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Antik levendulás dobozka szállítása

Személyesen Budapesten, megbeszélést követően tudjátok tőlem átvenni a termékeimet, ezzel is próbálom biztosítani az épségben való átadást.

Ha vidékre szeretnéd postán rendelni, megbeszélhetjük, van elehetőség MPL Postapontra (postán maradó) történő kézbesítésre is. Díja esetenként eltérő lehet (súly és csomag méretétől függően).

Foxposttal is kérheted a szállítást. Ezt jelezd nekem, és privátban megbeszéljük, pontosan hova szeretnéd, és mennyiért tudom feladni (csomag méretének függvénye).

GLS futárszolgálattal feladás után másnap átveheted a megadott szállítási címen a rendelt termékeket.

GLS csomagpontra is kérhető a szállítás.
A pontos csomagpont egyeztetése privát üzenetben.

Szállítás esetén mindig előre kell fizetni.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Futárszolgálat előre fizetéssel 1 365 Ft 1 365 Ft
GLS csomagpont előrefizetéssel 1 015 Ft 1 015 Ft

Antik levendulás dobozka alkotója: Steigusz

Steigusz Mona vagyok.

Gyertyaöntéssel foglalkozom.
Munkáimmal igyekszem adni valamit magamból, apró érzéseket, melyekkel mosolyt csalhatok mások arcára. Egy röpke pillanatot, amellyel ha csak egy kicsit is, de elfelejthetjük a mindennapok csúf világát. Ezt a rezzenést a gyertyaláng táncolásában szerintem bárki megtalálhatja, ezért is döntöttem úgy, hogy ezzel fogok foglalkozni. Egy aprócska tűz is képes megmelengetni lelkünket egy fárasztó nap után.
Remélem sokaknak okozok munkáimmal majd örömet.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: