Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Tini lélek és testmelegítő

Tini lélek és testmelegítő leírása

késztermék, azonnal szállítható

Színátmenetes Red Heart Soft fonalból készült ez a különleges tini mellény. Nemcsak a színei gyönyörűek, de a vonalzós technikával készült mintája is ritkán látható. A maga nemében egyedülálló alkotás, hisz a megszokottól eltérő módon két technikát - horgolás és kötés - ötvözve készült. A szokásostól eltér az is, hogy az oldala teljesen nyitott, ettől nagyon vagány, és még különlegesebb. Ezt biztosan felveszi még egy tini lány is szó nélkül! Mindemellett a funkcióját is betölti, hisz pihe-puha fonalból készült.

Méretei: hossza 50cm, szélessége 35cm

Tini lélek és testmelegítő jellemzői

kézműves termék, készítette: Egyedimeglepi
késztermék, azonnal szállítható

technika

színek

termékkód
3294726

feltöltve
2018. december 5.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Tini lélek és testmelegítő szállítása

- Az anyagok kezelése eltérő lehet, ezért ahol ez szükséges pár soros kis útmutatót mellékelek.
- A számlaigényt kérem előre jelezni, ellenkező esetben nyugtát csatolok.
- Szállítás a mérettől függően az aktuális postai tarifával történik.
- Személyes átvétel egyelőre csak Nyíregyházán lehetséges.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 380 Ft 380 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 480 Ft 480 Ft

Tini lélek és testmelegítő alkotója: Egyedimeglepi

Egyedimeglepi Kedves Látogató!

Egészen mostanáig csak a családom és ismerőseim körében gyártottam és ajándékoztam az általam készített használati tárgyakat, díszeket. Vannak ötleteim, amiket megvalósítás után szeretnék megosztani veletek.
A kézimunkák közül talán legközelebb áll a szívemhez a beregi keresztszemes. Szívesen kötök, és már horgoltam is. Kipróbáltam a subázást, és a makramé készítést, csakúgy, mint a gyöngyfűzést, vagy a batikolást.
A kétkezi munka mindig örömmel töltött el, és amikor egy-egy ajándék átadásakor ezt az örömöt visszatükrözik az arcok, én is boldog vagyok.
Gyere, nézd meg a boltomat,és azt, hogy mit ajánlok Neked. Ha tetszett, amit láttál meséld el ismerőseidnek és gyere vissza, hisz tudod, vannak még ötleteim!
Köszöntelek, van két perced? Gyere velem.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek