Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Lotti baba horgolásminta

Lotti baba horgolásminta leírása

Megvásárolhatod a képen látható Lotti baba mintáját !
A minta tartalmazza a baba és kiegészítőinek részletes lépésről- lépésre képes és szöveges magyarázatát 13 oldalon keresztül.

A mintát Pdf formátumban küldöm 24 órán belül az utalás megérkezése után.
Általános tudnivalók:
A minta saját tervezés, ha megvásárolod, kérlek ne másold, ne terjeszd!
Ha megvásárolod és elkészíted a babát kérlek tüntesd fel a nevem mint tervező és megköszönöm ha a minta lelőhelyére is utalsz !

Lotti baba horgolásminta jellemzői

kézműves termék, készítette: arszi
anyag

technika

jellemző

színek

termékkód
2202947

feltöltve
2015. július 30.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Lotti baba horgolásminta szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 0 Ft 0 Ft

Lotti baba horgolásminta alkotója: arszi

arszi Meska interjú az alkotóval »

Molnár Szilvia vagyok Debrecenben lakom. Az alkotói kedvem születéséről egyből az jut eszembe, hogy az utcánkban szinte csak lányok voltunk kisebbek nagyobbak Én a kisebb voltam :) és mindig valaki lépcsőjén ültünk hol gyöngyöt fűztünk hol hímeztünk hol egymás haját fontuk.
A mi Meskázásunk az volt hogy a sarki kis bolt elé kiültünk a kempingszékünkkel és az egyik Apuka által készített forgótalpra helyeztük kis gyöngyből fűzött állatainkat és vártuk a leendő vásárlóinkat :)
Az alkotói kedv azóta se szűnt meg és hála annak, hogy vagytok ti akik szívesen nézegetitek vásároljátok a termékeimet újabbnál újabb dolgokat készíthetek. Köszönöm nektek!

kérdésem van a termékkel kapcsolatban