Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Egyedi Csepp alakú medál nyaklánccal

Egyedi Csepp alakú medál nyaklánccal leírása

Saját tervezésből készített medál. Sárgaréz alap, melyet tenyésztett apró gyöngyök szegélyeznek, és csiszolt, valamint gömb alakú gyöngyök díszítenek.
Mérete: Kb.:5cm
a nyaklánc hossza kb.:45cm

Egyedi Csepp alakú medál nyaklánccal jellemzői

kézműves termék, készítette: stigi2

színek

ajándék nekik

termékkód
2035453

feltöltve
2015. január 29.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Egyedi Csepp alakú medál nyaklánccal szállítása

Külföldre történő szállítás esetén, a postaköltség az adott országra vonatkozó összeg.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény előre fizetéssel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 0 Ft 0 Ft

Egyedi Csepp alakú medál nyaklánccal alkotója: stigi2

stigi2 Meska interjú az alkotóval »

Régóta a kreatív alkotások foglalkoztatnak. Egy ideje az ékszerkészítés és gyöngyfűzésnél tettem le a voksom.

Alapanyagok amikkel dolgozom, ásványok, ásvány gyöngyök, swarovski kristály gyöngy, réz drót, zsugorka.

Több éve fűzök, de még mindig \"tanuló\" vagyok, szeretem magam kikísérletezni a mintáimat, legyen szó gyöngyfűzésről, zsugorkázásról...

Szeretem a finom ívű mintákat, a virágokat, de a modern formákban is megtalálom önmagam, időnként.

Szeretem a természet által létrejött anyagokat (ásványok), ugyanakkor a csillogásnak sem tudok ellenállni, ebben vannak segítségemre a Swarovski kristálygyöngyök.

A postaköltséget 2000ft feletti vásárlás esetén én állom. Ez bármely nálam vásárolt termékre/termékekre vonatkozik.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban