Kék, kötött sapka férfiaknak, vagy fiúknak

RENDELHETŐ!!!! Sötétkék fonalból kötöttem ezt a csavart bordás, férfias sapkát,kevés középkék diszítéssel. 56-60-as méretig tökélet...

kézműves termék, készítette: AnniMari
rendelésre készül, elkészítési idő: ~5 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

anyaga: kevert szálú kötőfonal
technika: kötés

Kék, kötött sapka férfiaknak, vagy fiúknak

Kék, kötött sapka férfiaknak, vagy fiúknak leírása

A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

RENDELHETŐ!!!!
Sötétkék fonalból kötöttem ezt a csavart bordás, férfias sapkát,kevés középkék diszítéssel.

56-60-as méretig tökéletes, 22cm magas.

Jól behúzható a füleket tőkéletesen melegen tartja!

Kék, kötött sapka férfiaknak, vagy fiúknak jellemzői

kézműves termék, készítette: AnniMari
anyag/összetevő

technika

színek

termékkód
3539709

feltöltve
2019. október 5.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Kék, kötött sapka férfiaknak, vagy fiúknak szállítása

MEGKÉREK MINDENKIT, ERRE A HÓNAPRA MÁR NE RENDELJEN, JANUÁRBAN MÁR NEM TUDOK SEMMIT VÁLLALNI. FEBRUÁRRA MEGBESZÉLHETÜNK ÚJ VÁLLALÁST!

MEGKÉREK MINDENKIT, AKIT ÉRDEKELNEK A TERMÉKEIM, REGISZTRÁLJON!!!!!!
HIÁBA VÁLASZOLOK "vendeg....." ÉRDEKLŐDŐKNEK, NEM KAPJÁK MEG A KÜLÖNBEN GYORS ÉS RÉSZLETES VÁLASZOM. EDDIG LEGALÁBB 10 "vendeg...." GONDOLJA RÓLAM, HOGY LINK VAGYOK, NEM LEHET RÁM SZÁMÍTANI. PEDIG MINDÍG IGYEKSZEM GYORS, PRECÍZ VÁLASZT ÍRNI!

A postázást csak ajánlottan vállalom, esetleg + elsőbbségivel, a mindenkori díjszabás szerint, a súly függvényében.

A minőségre mindig nagyon ügyelek, de ha mégis bármi gond támadna, írj, találunk megoldást!

Ha számlát kérsz, kérlek előre jelezd, különben nyugtát küldök.

HA ÚGY ÉRZED VISSZA KELL KÜLDENED, AMIT VETTÉL TŐLEM, NAGYON KÉRLEK AZT A SZÁMLÁVAL, VAGY NYUGTÁVAL EGYÜTT KÜLD VISSZA. HA MEGHIUSÚLT AZ ADÁSVÉTEL, SZTORNÍROZHASSAM A KIBOCSÁJTOTT BIZONYLATOT!

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 685 Ft 1 000 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 795 Ft 1 200 Ft
Posta csomagautomata 890 Ft 890 Ft

Kék, kötött sapka férfiaknak, vagy fiúknak alkotója: AnniMari

AnniMari

Kedves Látogató!

Az emberiség azon részéhez tartozom,akik nem tudnak nyugton megülni, ha nem mozog a kezük, és közben nem száguldoznak a gondolataik, hogy mi legyen, milyen legyen, a következő darab, ami ebből a "kényszerből" születik.

Ha megnézed, mi minden foglalkoztat engem, megköszönöm. Ha találsz közte kedvedre valót, büszkévé teszel.
Ha "túl sok vagyok",elnézést.

Kívánok kellemes nézelődést, jó hangulatot a válogatáshoz, és ezen felül is, minden jót!

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: