Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Drapp virágos autós tároló, mobiltartó

Drapp virágos autós tároló, mobiltartó leírása

késztermék, azonnal szállítható

Gondolom, nem csak velem fordult elő már, hogy az autóban használtam a telefont és használat után az anyós ülésre helyeztem. Aztán vezetés közben leröpült a földre vagy a szék mellé, természetesen pont akkor csörgöt a telefonunk és sehogyan sem tudtuk felvenni...
Jómagam ezt már megelégeltem és mivel a kocsiban sosincs elég tároló készítettem egyet, mely a sebességváltóra akasztható és nem zavarja az embert a vezetésben, így a szükséges "apróságokat" elhelyezhetjük benne. Használhatunk akár kettőt is lásd a képet.

Tárolhatunk benne mobilt, napszemüveget, italt vagy ki mire szeretné használni...
Mosható.

Mérete: talpa 4cm x 11 cm , magassága:14 cm + akasztó

Drapp virágos autós tároló, mobiltartó jellemzői

kézműves termék, készítette: jazmineslevendula
késztermék, azonnal szállítható
anyag

színek

termékkód
2848184

feltöltve
2017. június 20.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Drapp virágos autós tároló, mobiltartó szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 700 Ft 1 500 Ft

Drapp virágos autós tároló, mobiltartó alkotója: jazmineslevendula

jazmineslevendula Tisztelt Érdeklődő!

Kétgyermekes anyuka vagyok. Készített tárgyaim nagy része gyermekeimhez kapcsolodnak, örömmel varrok nekik játékokat,állatfigurákat, szobadízseket, ruhákat, ezek némelyikét osztom meg most.

Szeretném, ha a családtagjaimon és barátaimon kívül, mások is örömüket lelnék műveimben, alkotásaimban.

Kellemes nézelődést, jó vásárlást.

Üdvözlettel: Jázmin és Levendula Kézműves Bolt

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek