Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Candy fülbevaló

Candy fülbevaló leírása

Tudom, h nyárias ez a rózsaszín-világos kék-zöld kombó, de úúúgy imádom! És ilyet még nem is osztottam meg a nagyérdeművel, szerintem itt az ideje!

5,2 cm hosszú akasztóstúl, de még kényelmes a hosszúsága, nem akad bele mindenbe. 3-3 gömbből áll.

Jelenleg sima beakasztón fityeg, ha másfélét szeretnél hozzá, jelezdd szándékod! Akár ezüstöt is tudok hozzá adni, kb. 150 forintért.

A fülcsi súlya is nagyon megfelelő, elég könnyűek ezek a golyóbisok, így akár hosszú hetekig élvezheted őket nap, mint nap a füledben!

Sokan roppantott üveggyöngynek nevezik ezt a fajta gömböcöt, ám ez a gyöngy műanyagból készült. Egy speciális eljárásnak köszönhetően tűnik úgy, mintha össze lenne roppantva a belseje. Tört hatású gyöngynek is nevezik.

Nagyon tavaszias, nyárias, vidám viselet, mostanában leginkább farmerhez, vidám színű ruhákhoz ajánlom, de garantáltan feldobja az őszi/téli szürke-fekete szettet is.

Utánvételes vételnél a postaköltség kb. 880 Ft.

Köszönöm, h megtekintetted, további szép napot, jó Meskázást!

Candy fülbevaló jellemzői

kézműves termék, készítette: dyna

jellemző

termékkód
730861

feltöltve
2010. október 15.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Candy fülbevaló szállítása

Az eladó nem adta meg a szállítási információkat. Kérjük egyeztess vele a vásárlást követően!

Candy fülbevaló alkotója: dyna

dyna Bő 10 éve definiálhatom magam hobbi gyöngyözőnek, gyermekkoromban valahogy ez kimaradt. Majdnem 18 évesen (akkor szakítottunk életem első igazi szerelmével) kezdtem el szimpatizálni (vígasztalás terápiaként) ezzel a technikával és tulajdonképpen bárminemű kreatív munkálkodással.

Szeretek üveget festeni, decoupageolni, pácolni, mozaikokat ragasztani, vicces hendméd ajándékokat kreálni, jah és igen, a ragasztópisztoly is nagyon közel áll hozzám (csak ritkán tudom bevetni), de legesleginkább női csecsebecséket készíteni! ;)

>> Fülbevalót, karkötőt, láncot, valójában bármit, csak a végén magamra aggathassam! Na jó, persze a másnak készültet nem (én sem szeretném, hogy az általam vásárolt csecsebecse más fülében lógjon), de akkor is imádok bennük gyönyörködni!

Remélem sokak rokonszenvét elnyerik majd termékeim, mert nagyon jó érzés annak tudatában lenni/alkotni, hogy másnak is tetszik kezem munkája és szívesen viseli!

Budapesti lévén a személyes találkozó szinte bárhol megoldható, persze leginkább nagyobb tömegközlekedési csomópontban.
Vidékre az aktuális postai díjszabás érvényes, az egyes termékeknél megadott postadíj csak tájékoztató jellegű! ;) De ha van pesti ismerős/rokon/barát, akinek személyesen átadhatom a terméket, arra is szívesen vállalkozom. Vagy ha csak pár hét múlva tudod átvenni személyesen, az sem gond, megbeszéljük! ;)

3500 forint feletti vásárlásnál a postaköltséget én állom!

Jó nézelődést, köszönöm, hogy bekukkantottál! További szép napot, jó Meskázást kíván: Dyna

kérdésem van a termékkel kapcsolatban