Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

"Tündér rózsa" csipkés romantikus menyasszonyi vagy alkalmi ruha dísz, öv

"Tündér rózsa" csipkés romantikus menyasszonyi vagy alkalmi ruha dísz, öv leírása

késztermék, azonnal szállítható

Romantikus jegyben alkottam ezt a csipkés menyasszonyi ruha díszt. A rózsák szirmait egyenként vágtam, festettem majd formáztam egyedivé, hogy természetes hatást érjek el. A nagy rózsát egy kis rózsa bimbó kíséri, ezeket pasztell rózsaszín szaténból, ekrü illetve rózsaszín muszlinból és organzából készítettem. A rózsa közepét pezsgő színű zsorzsett tekla gyöngyökkel varrtam ki. A virágok mellé egy szaténból, horgolt zsinórból, és tekla gyöngy füzérből készült nagy masnit tettem, ennek a tetejét csipkéből kivágott pillangóval ékesítettem. Az egész kompozíciót egy saját kezűleg púder színűre festett csipkére és szatén szalagra varrtam fel, melyre egy zsinóros pink csipkét varrtam fel,ennek virág mintái közepére swarovski kristályokat ragasztottam.
Csipke rész 55 cm hosszú és 8,5 cm széles, kötőkkel együtt 180 cm hosszú.
Rózsa átmérője 11 cm.

"Tündér rózsa" csipkés romantikus menyasszonyi vagy alkalmi ruha dísz, öv jellemzői

kézműves termék, készítette: Limoncsello
késztermék, azonnal szállítható

saját alapanyag

technika

színek

termékkód
3259636

feltöltve
2018. október 31.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

"Tündér rózsa" csipkés romantikus menyasszonyi vagy alkalmi ruha dísz, öv szállítása

Kedves vásárló! Az itt megrendelt termékekkel kapcsolatban bármilyen kérdésre nagyon szívesen válaszolok a lehető legrövidebb időn belül, vagy bármilyen külön kívánságod lenne a termékkel kapcsolatban ( gondolok itt arra hogy egy nagyon hasonlót szeretnél de szeretnél kicsi változtatásokat rajta) amennyiben ez lehetséges igyekszem teljesíteni azokat.
A termék személyes átvétele Győrben lehetséges, ez semmilyen szállítási költséggel nem jár. Amennyiben postai úton lehet csak átvenni, én gondoskodom a sérülés mentes csomagolásról, ami éppen a termékek megóvása érdekében, csak és kizárólag dobozban történhet, buborékos boríték nem jöhet szóba, ezért a postai költségbe már ezt is belefoglaltam. Ragaszkodom az ajánlott küldeményként való postázáshoz, az utólagos félreértések elkerülése végett. Amennyiben a küldemény postai költsége több lenne a kiírtnál, a különbözetet én állom.
Köszönöm a bizalmad!

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 1 690 Ft 1 690 Ft

"Tündér rózsa" csipkés romantikus menyasszonyi vagy alkalmi ruha dísz, öv alkotója: Limoncsello

Limoncsello Szeretettel köszöntelek boltocskámban!

Hálával tartozom a Jó Istennek, amiért a munkám egyben életem egyik értelme és szerelme is egyaránt.Szívvel-lélekkel készítem alkotásaimat,remélvén hogy elnyerik tetszésedet,mivel ezeket Neked készítem,hogy szebbé és vidámabbá tegyék mindennapjaidat,én pedig élvezem ahogyan az alkotó energia kezeim közt kézzelfogható csodákban nyilvánul meg.Számtalan technikát használok,éppen az elképzelésemnek legjobban megfelelőt. Szeretem a finom-elegáns vonalakat,leginkább a természetből merítek ihletet,de ezt Te is könnyedén észreveheted a virágoktól roskadozó polcaimon :)
Kellemes nézelődést, válogatást, vásárlást!

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: