Sárga-fehér hangulatlámpa - otthon & lakás - lámpa - hangulatlámpa - Meska.hu Sárga-fehér hangulatlámpa - otthon & lakás - lámpa - hangulatlámpa - Meska.hu Sárga-fehér hangulatlámpa - otthon & lakás - lámpa - hangulatlámpa - Meska.hu
Sárga-fehér hangulatlámpa - otthon & lakás - lámpa - hangulatlámpa - Meska.hu Sárga-fehér hangulatlámpa - otthon & lakás - lámpa - hangulatlámpa - Meska.hu Sárga-fehér hangulatlámpa - otthon & lakás - lámpa - hangulatlámpa - Meska.hu
Sárga-fehér hangulatlámpa - otthon & lakás - lámpa - hangulatlámpa - Meska.hu
Sárga-fehér hangulatlámpa - otthon & lakás - lámpa - hangulatlámpa - Meska.hu
Sárga-fehér hangulatlámpa - otthon & lakás - lámpa - hangulatlámpa - Meska.hu
Sárga-fehér hangulatlámpa - otthon & lakás - lámpa - hangulatlámpa - Meska.hu Sárga-fehér hangulatlámpa - otthon & lakás - lámpa - hangulatlámpa - Meska.hu Sárga-fehér hangulatlámpa - otthon & lakás - lámpa - hangulatlámpa - Meska.hu
A lámpa négy oldalán nagyobb lyukak futnak végig. Egy-egy ilyen sort kisebb, ferdén elhelyezett lyukak kötik össze, melyek V-alakot képeznek. A lámpa alapszíne narancssárga, rajta fehér réteggel. A két szín összeolvadása világossárga színt eredményez. A fehér foltok itt-ott erősebbek. A lámpa tetején enyhe zöld árnyalat figyelhető meg. A lyukak két oldalán apró bemélyedések láthatók. Magassága 27,5 cm a talapzattal együtt, átmérője az aljánál 13 cm. 15 vagy 25 W-os égő illik bele. Személyes átvételre Budapesten van lehetőség, postázásra előzetes egyeztetés után van lehetőség. A megadott postaköltség tájékoztató jellegű, a pontos ár a feladáskor derül ki. Mivel törékeny tárgyról van szó, törésbiztosítással tudom feladni.
Összetevők

agyag


Ára

/ db


Termék elérhetősége

Késztermék, azonnal szállítható


Termék típusa

Kézműves termék


Anyaga:

Technika

kerámia


Jellemző
otthon & lakás, lámpa, hangulatlámpa, asztalilámpa, hangulatlámpa, kelet, dekoráció, lakásdísz

Színek

fehér, sárga


Termékkód

4345830

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)

Egy termék Több termék
Személyes átvétel
(Budapest)
0 Ft 0 Ft

Készítette

tabubu33

tabubu33

Játék, alkotás és tanulás = önmagunk és a világ megismerése és megértése

5 (23)

tabubu33 boltja  ›

Róla mondták

“Nagyon szép a termék, azt kaptam amit vártam, illetve amit a képeken láttam. Az eladó kommunikatív, rugalmas! Köszönöm!”

hegav

Egyedi rendeléseket is vállal

Neked ajánljuk.