Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Sün Sára

Sün Sára leírása

rendelésre készül, elkészítési idő: ~7 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

Fából készült, egyedileg kivágott sünike. Neki már van gazdája, de kérhetsz hasonlót.
Megáll a lábán bárhol, ahova teszed.
Természetbarát azért is, mert akril festékkel és akril lakkal van kezelve.
Hossza 13 cm, magassága 8 cm. Érdemes megnézned egy vonalzón.
Az ár egy sünire vonatkozik, de választhatsz közülük.

Sün Sára jellemzői

kézműves termék, készítette: Anasztazia
rendelésre készül, elkészítési idő: ~7 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

termékkód
2830972

feltöltve
2017. május 26.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Sün Sára szállítása

A megváltozott postai díjszabások figyelembevételével a szokásos módon, lakáscímre, ajánlottan, elsőbbségivel lehet feladni csomagként egy vastagabb borítékot, ennek a postaköltsége 1490 Ft.
Amennyiben a vásárolt termék nem vastag és nem nagy, úgy továbbra is küldhető elsőbbségi, ajánlott levélként, pl egy kulcstartó vagy 2.4 cm-nél nem vastagabb termékek. Ha nagyobb pl. egy kulcsakasztó, a kevesebb költség érdekében postán maradó levélként küldhetem, amihez szükséges megadnod annak a postának a címét - irányítószám, utca, házszám - ahova kéred a csomagot. Én értesítést küldök a feladásról, de ők nem küldenek, ha megérkezik, neked kell érdeklődni, majd elmenni érte. Az utánajárás több, de a postaköltség 590-665 Ft, súlytól függően. Ha könnyebb 5 dkg-nál, 500 Ft.
Kérheted futárszolgálattal háztól házig. Értesítenek, de át kell vedd a megbeszélt időpontban, mert visszahozzák. Ez 1040 Ft.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 485 Ft 525 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 545 Ft 615 Ft

Sün Sára alkotója: Anasztazia

Anasztazia Bizony, a képen én vagyok. Csak nem most. - Gondolom, ez a frizuradivatból azonnal kiderült -
Azóta megtanultam varrni. Meg sok egyebet is. Némely dolgokat már el is felejtettem.
Gyorsabban telnek a napok, az esték, megelégedettebb és boldogabb vagyok, ha valamit készítek a magam és mások örömére.
Köszönöm a látogatást.
Szép napot! Vidám estét! Jó éjszakát!

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek