Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Szőlőszemek ~ nyaklánc + fülbevaló

Szőlőszemek ~ nyaklánc + fülbevaló leírása

késztermék, azonnal szállítható

Fekete, fehér, zöld és barna süthető gyurmából készítettem ezt a szettet.

medál mérete: 4x3 cm

fülbevaló mérete: 3,8x1,6 cm (teljes hossza: 4,9 cm)

Az organza szalagból és viaszolt szálakból álló lánc hossza 43+4 cm.
A lánc színe lehet fekete is, ha az jobban tetszene! :)

A postaköltség tájékoztató jellegű.

Szőlőszemek ~ nyaklánc + fülbevaló jellemzői

kézműves termék, készítette: Koricaki
késztermék, azonnal szállítható

színek

termékkód
3340743

feltöltve
2019. február 10.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Szőlőszemek ~ nyaklánc + fülbevaló szállítása

8000 Ft feletti vásárlás esetén a postaköltséget átvállalom!

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 400 Ft 400 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 500 Ft 500 Ft

Szőlőszemek ~ nyaklánc + fülbevaló alkotója: Koricaki

Kedves Érdeklődő, köszöntelek az oldalamon!
A "Koricaki" görögül kislánykát jelent. Hát igen, negyvenen túl sem érzem úgy, hogy felnőttem volna! :)

Mikor kicsi gyerkőc voltam és egy hosszabb betegség miatt otthon kellett maradnom és lóghattam a suliból, akkor Édesanyám mindig megtanított valamit nekem. Így tanultam meg horgolni, kötni, varrogatni és makramézni is. Csak a varrógép használatának oktatása történt kicsit másként ... Kérleltem, hogy tanítsa meg nekem, hogyan is kell a varrógépet kezelni, de mivel rengeteget dolgozott ez valahogy mindig elmaradt. Én igen türelmetlen voltam, így belefogtam egymagam. Anyagot nem találtam, így anyukám egy szép szövetszoknyáját szabdaltam kis darabokra. Sosem felejtem el! Nem dicsért meg érte mikor hazaért a munkából és kiderült a turpisság. Viszont akkor leültünk és megtudhattam, hogyan is kell a varrógépet használni. (A szoknya színére és anyagára még ma is jól emlékszem harminc év után is.)
Rendkívül hálás vagyok Édesanyámnak, hogy ezt a sok dolgot itt hagyta nekem, hogy ezekre a dolgokra mind megtanított engem!!! Csodás Anyukám volt!!!! A Tőle örökölt varrógéppel varrogatok máig!

Jó érzéssel tölt el, mikor készítek éppen valamit és boldoggá tesz az alkotással töltött idő. Mikor elkészül a varrományom/ alkotásom csak nézegetem örömmel és remélem, hogy más is ilyen szeretettel és csodálattal tekint majd rá.
Tulajdonképpen mindent szeretek csinálni, ami alkotással jár. Festeni, rajzolni, gyurmázni, égetni, szóval bármi jöhet! Kikapcsol, nagyon imádom! Nagyon szeretem az ünnepeket és szabadnapokat mikor üldögélhetek és alkothatok, mikor a hobbymnak élhetek.
Szerencsés vagyok, mert a családom támogat! Párom ugyan nehezen viseli, ha egy mackó vagy baba miatt a küszöböt kell rágnia, mert az ebéd elkészítése a fontossági sor legvégére csúszik.... :))))
Szóval ennyit magamról. Talán már kicsit meg is ismertél! :)
Köszönöm, hogy benéztél és elolvastad soraimat, remélem neked is tetszik, amit a boltomban találsz! :)

Kérlek szépen, ha rendelni szeretnél valamit, ami időre kell, hogy elkészüljön akkor előtte kérdezz!!! Nem mindig tudom elvállalni, vannak zűrösebb időszakok (pl. Karácsony előtt).

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: