Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

" Színes lesz a közös életünk..." - elegáns esküvői fotóalbum

" Színes lesz a közös életünk..." - elegáns esküvői fotóalbum leírása

Ezt az esküvői albumot azoknak készítettem, akik nem ragaszkodnak a fekete- fehér klasszikus színösszeállításhoz, hanem szívesen alkalmaznak egyéb színeket is. Az album alapvetői színei a fekete- fehér és a rózsaszín, de megjelenik benne a kék és a barna- beige is.

Az albumba rengeteg fotót ragaszthatsz, az esküvői ceremóniára való készülődés és maga az esemény felejthetetlen pillanatait őrizheted meg benne.

Az album teljes mértékben kézzel készült, minden oldala saját készítésű, általam vágott, ragasztott, teljes mértékben egyedi.

Borítója keményfedeles, nagyon szép esküvői, virág mintás scrapbook papírokkal fedett, melyet széles fekete selyemszalag és rózsaszínű selyem masnik és gyöngyök díszítenek.

Belsejében a lapok többfunkciósak: kinyithatók, kihajhatók,lapozhatók,zsebeik vannak, melyekben kártyákat, képkereteket helyeztem el.

Ha igazán egyedi ajándékra vágysz, az ifjú párnak vagy szerettednek, akkor ne gondolkozz, vedd meg ezt a nagyon szép, lenyűgöző, igazán egyedi albumot.

Az albumhoz ajándékba adunk egy gyönyörű, esküvői levélpapírt, egyedi borítékkal.

A szállítási költség az album súlya és vastagsága miatt magasabb, sőt eltérhet a megadottól.

További fotókat szívesen küldök az albumról.

Mérete:

szélessége: 17,5 cm
magassága: 21,5 cm
vastagsága: 7 cm

" Színes lesz a közös életünk..." - elegáns esküvői fotóalbum jellemzői

kézműves termék, készítette: Jbgifts

technika

ajándék nekik

termékkód
2092122

feltöltve
2015. március 26.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

" Színes lesz a közös életünk..." - elegáns esküvői fotóalbum szállítása

A képeslapjainkat és pénzátadóinkat KIZÁRÓLAG ajánlva postázzuk, melynek költsége 100 grammig 900 Ft, 500 grammig 1800 Ft-

Az albumainkat és minden termékünket 500 gramm felett futárszolgálattal küldjük.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 2 500 Ft 2 500 Ft

" Színes lesz a közös életünk..." - elegáns esküvői fotóalbum alkotója: Jbgifts

Jbgifts Mindenféle kézi munka érdekel. Nagyon szeretek kísérletezni, újabb és újabb technikákat megtanulni, és különböző anyagokat kombinálva igazi remekeket alkotni. Néhány éve vettem egy varrógépet magamnak és ez teljesen megváltoztatta az életem.

Az alkotás öröme beragyogja a minden napjaimat, és végre azzal foglalkozhatom, ami érdekel.

Boltunkban olyan ajándék tárgyakra lelhetsz, amelyek 100 %-ig kézzel készítettek, egyediek ( nem szívesen csinálok két egyforma dolgot), érdekesek, kiváló minőségűek. Minden terméket az elejétől a végéig magam készítek.

Remélem, elnyerik a tetszésedet, és az én örömöm terád is rád ragad.

Judit

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek