A Dimensions cég adta ki ezt a helyes levendulás mintát, amibe szinte azonnal beleszerettem, és elkészítettem. Amennyiben te is szere...

Levendulás párna

Levendulás párna leírása

A Dimensions cég adta ki ezt a helyes levendulás mintát, amibe szinte azonnal beleszerettem, és elkészítettem.
Amennyiben te is szeretnéd magadénak tudni, nincs más teendőd, mind tőlem megrendelni.
Azért rendelésre készül, hogy frissen tölthessem meg levendulával, hogy minél tovább élvezhesd az csodás illatfelhőt. ( a későbbiekben ezt bármikor felfrissítheted, csak össze kell kicsit morzsolni a párnába a virágzatot)
Használhatod tűpárna gyanánt, de lehet akár ollóőr is, vagy egyszerűen a lakásod dísze kilincspárna gyanánt, vagy bármely más berendezési tárgyra akasztva elbűvölő illatpárna lehet. Akármire is használod, biztosítja a Provence-i hangulatot lakásodban.

A gyöngy esetenként változhat.

Elkészítéséhez magas minőségű alapanyagokat használok. A hímzővászon Zweigart Bellena a fonal DMC.

A munka finomságát, és időigényességét jól mutatja, hogy egy 1×1 cm-es területen 64 X van, amihez 256 öltés kell!

Mérete: 6×6 cm

Elkészítési ideje várhatóan 2-3 hét MAXIMÁLISAN.

Levendulás párna jellemzői

kézműves termék, készítette: VFiona

technika

színek

termékkód
1046084

feltöltve
2012. március 2.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Levendulás párna szállítása

Az eladó nem adta meg a szállítási információkat. Kérjük egyeztess vele a vásárlást követően!

Levendulás párna alkotója: VFiona

VFiona
Üdvözöllek kedves érdeklődő!

2 kisgyermekem mellett tevékenykedő édesanya vagyok.
Mindig is vonzottak a magunk által készített, egyedi tárgyak világa. Közülük is elsősorban a textilek, így iskolai tanulmányaimat is ez irányban végeztem. Nagy szerelmem a keresztszemes, és büszkén mondhatom, hogy sikerült is díjat nyernem ebben a szép műfajban, a VIII. Országos Keresztszemes és Szamosközi Gobelin Kiállításon 2008-ban.
Azóta már próbálkozom saját minták tervezésével is, elsősorban a magyar, és a világ hagyományos motívumainak felhasználásával, ihletésével.

Persze nem tudok lemondani más technikákról, illetve egyéb jól ismeret tervezők keresztszemes mintáiról sem, így találhatok kínálatomban azokból készített dísz, vagy használati tárgyakat is.

Másik szenvedélyem a digitális fotók feldolgozása. Újdonságként ez évtől ezeket is megtalálod kínálatomban. Választhatsz teljesen egyedi összeállítást vagy fix kompozíciókat is (természetesen mindegyik saját fotóddal készül). Kinek-kinek igénye és pénztárcája szerint.

Kérlek nézz szét nálam, és érezd jól magad!

Üdvözlettel: V.Fiona

kérdésem van a termékkel kapcsolatban