Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

rózsa medál swarovski kristályból

rózsa medál swarovski kristályból leírása

A Swarovski kristályokat nem lehet nem szeretni. Csodás csillogásukkal garantáltan felhívják mások figyelmét viselőjére. Nekem is ha Swarovski csillog a nyakamban, mindig megnézik és megdícsérik. Íme itt van egy medál, melyet csak Swarovski kristályból készítettem, megbolondítva egy kis ezüstösen csillogó kásagyönggyel. Bármilyen láncra fűzve gyönyörű.

A medál 2,5cm átmérőjű, Light Rose Swarovski szívekkel és Rose Water Opal kúpos gyöngyből készült. A feltüntetett ár csak a medálra vonatkozik, a lánc külön, 400 Ft-ért megvásárolható.

rózsa medál swarovski kristályból jellemzői

kézműves termék, készítette: Esthi

technika

színek

termékkód
734366

feltöltve
2010. október 23.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

rózsa medál swarovski kristályból alkotója: Esthi

Esthi Sziasztok!

Köszöntelek a boltomban!
Sokminden technikát kipróbáltam már életem folyamán, és nem igazán tudtam eldönteni, mi is a nagy kedvenc. Így hát rentgeteg mindent találhatsz majd nálam.
Remélem alkotásaim között megtalálod te is azt, ami igazán közel áll a szívedhez.

Nem dohányzom, nincsenek állataim, így minden egyes termék allergiamentes környezetből kerül ki. Saját kézzel készítek minden egyes tárgyat, még varrógépem sincs, így amit esetleg varrok, az is mind-mind kézzel készül.

Óvó néninek tanulok, így a legnagyobb óvatossággal és odafigyeléssel készítem a nekik szánt kincseket. Mindig jelzem, ha kicsiknek ajánlott egy-egy termék.

Ha bármi kérdésed, kérésed, észrevételed van a termékekkel vagy a bolttal kapcsolatban keress meg nyugodtan! A visszajelzésekből tanul a legtöbbet az ember! Kéréseket is nagyon szívesen teljesítek, ha ilyen igény van, írj üzit, megbeszéljük.

FONTOS! A postai utánvét esetén mindig az aktuális Postai árat szabom ki, mely elsőbbségivel, ajánlottan 925 Ft! A többi esetben a kiírt postai küldési díj a mérvadó. Kérlek ezt vedd figyelembe, mielőtt vásárolnál!

Érezd jól magad a boltomban!