Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

" Megmérettetve" - interaktív album ballagásra vagy diplomaosztóra

" Megmérettetve" - interaktív album ballagásra vagy diplomaosztóra leírása

Az iskolai évek- legyen az középiskola vagy egyetem- mindenképpen nyomot hagynak a lelkünkben, számos felejthetetlen és boldog pillanatukkal. Ehhez köthetők a legfontosabb barátságok, szerelmek, élmények. Ez ihlette ezt az interaktív fotóalbumomat, melynek minden oldala maga egy mese.

Gyönyörű lapok, nyomdák, díszek teszik az albumot meseszéppé. Minden oldala eltér, interaktív, kinyitható, lapozható, fel- lehajtható.

Az album modern, ballagás- diplomaosztó témájú és hagyományos, vintage stílusú scrapbook papírokból készült. Alapvető színei az arany, az ezüst, a rózsaszín és a kék.

Madárkák, kislányok, virágok díszítik, ja és persze a kitekercselhető diploma. Zsebeket rejtettem el benne a titkos papírjaidnak, kártyáidnak.

Az album teljes mértékben kézzel készült. Saját tervezésű, készítésű.

Nagyon szép ajándék lehet, elsősorban lányoknak ballagásra vagy diplomaosztóra.

A szállítási költsége a súlya és a mérete miatt eltérhet a megadottól.

Mérete:

szélessége: 19,5 cm
magassága: 23 cm
vastagsága: 11 cm

" Megmérettetve" - interaktív album ballagásra vagy diplomaosztóra jellemzői

kézműves termék, készítette: Jbgifts

technika

ajándék nekik

termékkód
2398576

feltöltve
2016. január 28.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

" Megmérettetve" - interaktív album ballagásra vagy diplomaosztóra szállítása

A képeslapjainkat és pénzátadóinkat KIZÁRÓLAG ajánlva postázzuk, melynek költsége 100 grammig 900 Ft, 500 grammig 1650 Ft-

Az albumainkat futárszolgálattal küldjük.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Futárszolgálat előre fizetéssel 3 600 Ft 3 600 Ft

" Megmérettetve" - interaktív album ballagásra vagy diplomaosztóra alkotója: Jbgifts

Jbgifts Mindenféle kézi munka érdekel. Nagyon szeretek kísérletezni, újabb és újabb technikákat megtanulni, és különböző anyagokat kombinálva igazi remekeket alkotni. Néhány éve vettem egy varrógépet magamnak és ez teljesen megváltoztatta az életem.

Az alkotás öröme beragyogja a minden napjaimat, és végre azzal foglalkozhatom, ami érdekel.

Boltunkban olyan ajándék tárgyakra lelhetsz, amelyek 100 %-ig kézzel készítettek, egyediek ( nem szívesen csinálok két egyforma dolgot), érdekesek, kiváló minőségűek.

Remélem, elnyerik a tetszésedet, és az én örömöm terád is rád ragad.

Judit

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek