Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Rózsás ejtett nyakú ruha

Rózsás ejtett nyakú ruha leírása

Kényelmes és csinos ruha ejtett nyakkal. A nyakkivágás hátsó részét fekete szatén ferdepánttal fedtem, ami kiemeli a különleges szabásvonalat. Viszonylag mélyre hagytam a nyakkivágást, hadd mutasson szexi dekoltázst. A ruha anyaga viszkóz hurkolt (póló) anyag, nyáron is kényelmes, szellős.
A színoldalán festett rózsás, a belső oldalán pedig egy másik minta található, ami az ujjánál kicsit átüt, de szerintem nem nagyon zavaró.

A rugalmas anyaga, és laza szabása miatt 44-estől 48-as méretig hordható.

Tökéletes ünnepélyesebb alkalmakra, esküvőre, ballagásra. Amilyen csinos, olyan kényelmes is.

Szívesen elkészítem a Te saját méretedre is. Ebből az anyagból már nincsen több, de írd meg, hogy milyet szeretnél, és beszerzem. Általában hét, de maximum tíz nap alatt elkészül.

36-os, 38-as, 40-es, 42-es ruháimhoz tartozó méretek:

Mellbőség: 84, 88, 92, 96 cm
Derékbőség:66, 70, 74, 78 cm
Csípőbőség:90, 94, 98, 102 cm
Ujja hossza: 57, 58, 58, 58 cm
Eleje felső hossza: 44, 45, 46, 47 cm (a válltól a derékvonalig a mellen át mérve)
Mellmélység: 26, 27, 28, 29 cm (a válltól a mell csúcsáig mérve)
Háta hossza: 41, 42, 42, 43 cm (a nyaktól a derék vonaláig)
Felkarbőség: 27, 28, 29, 30 cm
Nyakbőség: 35, 36, 37, 38 cm

Budapesten a 17. kerületben, vagy az Örsön személyesen átvehető, vagy pedig ajánlottan postázom. A postaköltsége 750 Ft.

Rózsás ejtett nyakú ruha jellemzői

képzőművész termék, készítette: Marmancs

technika

termékkód
2231078

feltöltve
2015. augusztus 21.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Rózsás ejtett nyakú ruha szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 750 Ft 1 000 Ft

Rózsás ejtett nyakú ruha alkotója: Marmancs

Marmancs Meska interjú az alkotóval »

Szeretettel köszöntelek a boltomban!

Szakmám szerint ötvös vagyok, már 16 éve. Nagyon szeretek mindenféle egyedi dolgot csinálni (és hordani is), 23 éve varrok magamnak ruhákat, táskákat.
Hobbim a horgolás is, amire még a nagymamám tanított meg gyerekkoromban. Nagyon klassznak tartom, hogy divatba jöttek a horgolt technikával készül ékszerek, lehetővé téve mindenféle egyedi kiegészítő készítését.

A célom az, hogy olyan különleges dolgokat készítsek, amit igazi örömmel visel a gazdája, ezért olyan dolgokat készítek, amiket és is szívesen hordanék, olyan dolgokat, amik egyediek, nőiesek és emellett kényelmes a viselésük is, egyszóval, amikben jól érzi magát az ember!

Ha megtetszett valami, Budapesten személyes átvétel is megbeszélhető.

Kellemes böngészést kívánok!

36-os, 38-as, 40-es, 42-es ruháimhoz tartozó méretek:

Mellbőség: 84, 88, 92, 96 cm
Derékbőség:66, 70, 74, 78 cm
Csípőbőség:90, 94, 98, 102 cm
Ujja hossza: 57, 58, 58, 58 cm
Eleje felső hossza: 44, 45, 46, 47 cm (a válltól a derékvonalig a mellen át mérve)
Mellmélység: 26, 27, 28, 29 cm (a válltól a mell csúcsáig mérve)
Háta hossza: 41, 42, 42, 43 cm (a nyaktól a derék vonaláig)
Felkarbőség: 27, 28, 29, 30 cm
Nyakbőség: 35, 36, 37, 38 cm

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek