Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

' Az első évem veletek...." - scrapbook táska babafotóalbum és napló

' Az első évem veletek...." - scrapbook táska babafotóalbum és napló leírása

12 hónap élményei, pillanatai egy csodálatos, mesés albumban.

Különleges, egyedi, praktikus, játékos, színes, vidám.....

Ezekkel a jelzőkkel írhatom le ezt a scrapbook albumot, mely saját tervezésű, teljes mértékben kézzel készült, minden oldala egy mesevilág a babák kedvenceivel. Találkozhatunk katicákkal, madarakkal, pillangókkal, virágokkal.

Az album minden oldala interaktív, a lapok fel- lenyithatók, kihajthatók, lapozhatók, gyönyörű scrapbook papírokból készültek, melyek nagyon szép hátteréül szolgálhatnak a képeidnek. Számos zsebet is elrejtettem az albumban, melybe kártyákat tettem, melyeken hónapról- hónapra lejegyezheted a baba fejlődését.

A kártyák mellett, baba album könyvecskék is vannak, melyekben a baba fotóit helyezheted el, sőt mágnessel baba képkereteket rögzítettem bennük, mely levehető és akár nagyszülőknek, barátoknak adható. Készítettem egy perforált lapokból álló kis noteszt is, melyet mágnessel helyeztem el az albumban, így könnyedén kivehető és visszatehető.

Milliónyi ötlet egy albumban. De hidd el, Neked is vidám, játékos feladat lesz az album felfedezése és képekkel való megtöltése. Nagyon kedves lehet nagyobb testvérrel elhelyezni a képeket.

Az albumról készült fotókon az egyes oldalakat és a legérdekesebb elemeket, díszeket láthatod, de igény esetén több képet is tudok küldeni.

Érdekessé teszi az albumot táska formája, melyet rózsaszínű-fehér pöttyös vászonanyaggal fedtem. Csipkék, hímzett pillangó és selyem masni díszíti.

Az albumhoz ajánlom a születendő gyermek számára saját tervezésű és készítésű bagoly- szettemet, melyet teljes mértékben kézzel applikáltam.

http://www.meska.hu/ProductView/index/1097824

A két termék együttes megvásárlása esetén egy "Bright Starts" vadonatúj játszószőnyeget adunk ajándékba eredeti csomagolásban.
( Képet tudok róla küldeni.)

Az album szállítási költsége súlya és nagysága miatt eltérhet a megadottól.

Mérete:

szélessége: 20,5 cm
magassága: 23 cm
vastagsága: 12,5 cm

' Az első évem veletek...." - scrapbook táska babafotóalbum és napló jellemzői

kézműves termék, készítette: Jbgifts

technika

ajándék nekik

termékkód
2121228

feltöltve
2015. április 25.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

' Az első évem veletek...." - scrapbook táska babafotóalbum és napló szállítása

A képeslapjainkat és pénzátadóinkat KIZÁRÓLAG ajánlva postázzuk, melynek költsége 100 grammig 900 Ft, 500 grammig 1650 Ft-

Az albumainkat futárszolgálattal küldjük.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 2 500 Ft 2 500 Ft

' Az első évem veletek...." - scrapbook táska babafotóalbum és napló alkotója: Jbgifts

Jbgifts Mindenféle kézi munka érdekel. Nagyon szeretek kísérletezni, újabb és újabb technikákat megtanulni, és különböző anyagokat kombinálva igazi remekeket alkotni. Néhány éve vettem egy varrógépet magamnak és ez teljesen megváltoztatta az életem.

Az alkotás öröme beragyogja a minden napjaimat, és végre azzal foglalkozhatom, ami érdekel.

Boltunkban olyan ajándék tárgyakra lelhetsz, amelyek 100 %-ig kézzel készítettek, egyediek ( nem szívesen csinálok két egyforma dolgot), érdekesek, kiváló minőségűek.

Remélem, elnyerik a tetszésedet, és az én örömöm terád is rád ragad.

Judit

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek