Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

VILMA kabátka - lagenlook fashion design

VILMA kabátka - lagenlook fashion design leírása

késztermék, azonnal szállítható

Kedvelt modellem gézesen szőtt pamutvászonból készült, kávészínre festett változata.
Elöl gombos, körgalléros, romantikus, bő felsőrész, ami begombolva blúzként, topok,ruhák fölé pedig kabátkaként használható.

Jól hordható egyedi darab.
Mérete: 44-48
Méretekben, színekben készítem.

Speciális, erre a célra készíttetett textilből dolgozom, minden darabot egyenként kézzel festek.(Ezért után-rendelésnél a színárnyalatok a fotózottól kissé eltérhetnek!)

VILMA kabátka - lagenlook fashion design jellemzői

iparművész termék, készítette: brokat
késztermék, azonnal szállítható

saját alapanyag
textilfestés

színek

termékkód
2985026

feltöltve
2017. november 17.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

VILMA kabátka - lagenlook fashion design szállítása

FONTOS VÁSÁRLÁSI INFÓK: http://www.meska.hu/UserProfil/index/82864

Személyes átvételre, méretre-igazításra pécsi műhelyemben van lehetőség.

Az évek óta bevált futárszolgálatunk ajánljuk, ami megbízhatóan házhoz szállít.
50.000.- Ft feletti vásárlásnál a futár költségét átvállaljuk.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Futárszolgálat utánvéttel 1 750 Ft 1 750 Ft
Futárszolgálat előre fizetéssel 1 350 Ft 1 350 Ft
MPL csomagautomata előre fizetéssel 890 Ft 890 Ft

VILMA kabátka - lagenlook fashion design alkotója: brokat

brokat Meska interjú az alkotóval »

"Időtlen idők" óta ruhákat, öltözékeket tervezek. Az évek során szinte minden stílust kipróbáltam, megvalósítottam, a magam ízlésére formáltam. Mint egy túlburjánzó kert bokrait - a vadhajtásokat nyesegettem, újakat nevelgettem. A kollekcióm örök változásban van. Fogadjátok ajánlataim olyan szeretettel, ahogy megálmodtam őket. Vágyálmom az, hogy minden nő ízlésesen és stílusosan öltözzön.
Kovács Kata

Az" Art to wear " stílusban alkotott kreációim nem gyári, vagy iparos munkák! Az esetleges szegetlen bomló szélek, a szokatlan szabászati és varrási megoldások, a kézi festés esetlegességéből, egyediségéből adódó "stikkek", a design részét képezik.
Minden darabomat nagy gondossággal tervezem, ezért az utólagos "javítgatások" elvesznek a ruhadarab sikkességéből.
A kézzel (nem mosógépben!) festett ruháim egyedileg készíttetett textilből varrom. Szín- és formatartóak,vasalást nem igényelnek! Mosási, kezelési tanácsokat a termékhez adom.
Ha betartod és megfelelően kezeled, hosszú ideig gyönyörködhetsz a színében.

Ruhavásárlás:

Az on-line ruha-vásárláshoz jó önismeret és sok bizalom szükséges.
Az első a vásárló, az utóbbi elnyerése az én feladatom.
A MESKA számomra könnyen kezelhető, a legfrissebb darabjaimnak azonnal megjeleníthető felületet jelent, azonban (üzleti szempontjuk szerint érthetően) sajnos nincs lehetőség előzetes kapcsolatfelvételre.
Ezért, mielőtt itt vásárolnál tőlem, egyeztessük az igényeidet, mert a vásárlás visszafordítása kedvezőtlen értékelés kíséretében lehetséges!
Hivatkozásul a fogyasztót megillető elállási és felmondási jog 45/2014. (II. 26. 9§) Korm. rendelet 29. § (1)/a, c pontjai.
(Egyedi darabok vásárlása vagy méretre készítés esetén csak megalapozott minőségi kifogás esetén kötelező a csere.)

Természetesen maximálisan rugalmas vagyok, hiszen - mint alkotónak- nem mindegy, hogy a ruháim szeretettel hordják, vagy a szekrény alján porosodnak.

Vásárlás előtt kérlek figyelmesen tanulmányozd át a profi géppel készített, nagy méretben feltöltött termékfotókat. Igyekszünk jól bemutatni - (időt-fáradságot-anyagi befektetést nem kímélve) - hogy ne vegyél "zsákbamacskát".
Ha bármiben bizonytalan vagy, még a vásárlás előtt kérdezz!!!
Ha az on-line vásárlási forma nem felelt meg, keress fel személyesen pécsi műhelyemben!

A méretre készülő ruhánál - mielőtt még leütnéd - kérlek, előzetesen egyeztessük az árat és a vállalási időpontot!
A kézzel festett ruháim ára a feltöltött mintadarab méretéig és a festés tónusáig érvényes. A nagyobb méretet és a sötétebb színeket felárral készítem!
A kézi-festés esetlegességéből adódó árnyalatnyi eltérések lehetségesek, így - mivel sosem készülhet két egyforma darab - biztos lehetsz abban, hogy- bár a fotón láthatóhoz hasonló, de abszolút-egyedi a megrendelt ruhád!

Legfontosabb méretek:
Mellbőség, derékbőség,csípőbőség:

36-os: 84-64-90..................... 38-as: 88-70-92...................
40-es: 92-72-98..................... 42-es: 96-78-102..................
44-es: 100-82-106................. 46-os: 104-86-110.................
48-as: 110-90-115................. 50-es: 116-94-120.................
52-es: 122-98-125................. 54-es: 128-102-130................

A ruhákat standard méretre, átlagos női magasságra készítem.

Alakra-igazítást csak személyes találkozó esetén vállalok!
(Apróbb beigazításokat egy helyi varrónővel érdemes elvégeztetni.)

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: