Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Rózsakvarc réz nyaklánc rózsaszín ásvány ékszer

Rózsakvarc réz nyaklánc rózsaszín ásvány ékszer leírása

rendelésre készül, elkészítési idő: ~3 nap
A termék a képen láthatóval teljesen azonos lesz.

Rózsakvarc hosszúkás cseppet rézzel vontam körbe. Az eredmény egy csinos, nőies ékszer.

Az ékszert antikoltam és políroztam.

Színei: rózsaszín, réz, sötétbarna

A medál teljes magassága 3,1 cm, a lánc 42 és 46 cm között állítható.

A rózsakvarc egy nagyon ismert gyógyító ásvány. Legtöbbször a szív kövének hívják, de nagymama kő néven is ismert. Az önelfogadást és a szeretetet erősíti.
A rózsakvarc aktiválja, harmonizálja a szívcsakrát, erősíti a szívet, ajánlott a szívinfarktus megelőzésére, és szabályozza a vérkeringést.
Segít a harag feldolgozásában, tompítja a szerelmi bánatot, visszaadja a lelki egyensúlyt.

Rózsakvarc réz nyaklánc rózsaszín ásvány ékszer jellemzői

kézműves termék, készítette: VeraNasfa
rendelésre készül, elkészítési idő: ~3 nap
A termék a képen láthatóval teljesen azonos lesz.

jellemző

ajándék nekik

termékkód
2912947

feltöltve
2017. szeptember 15.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Rózsakvarc réz nyaklánc rózsaszín ásvány ékszer szállítása

Az ékszereket az ellenérték megérkezte után 4 munkanapon belül, biztonságosan csomagolva, buborékos borítékban, ajánlott és elsőbbségi levélként postázom.

Ha a levél átvételekor a csomagolás "gyanús", tépett, rongált, akkor azt ott a postás előtt kell felbontani és kár esetén rögtön jegyzőkönyvet felvetetni. A posta csak ez esetben fizet kártérítést, s ennek hiányában sajnos én sem tudok mit tenni. Szerencsére ilyen eddig még nálam nem történt, de más kézműves beszámolt ilyen esetről.

Ha méretre készítek ékszert, különösen egyedit, akkor a megrendelő felelőssége a jó méretet megadni. Rossz méretmegadás esetén megbeszélés kérdése, mi történjen az elkészített ékszerrel, de mindenképp a vevő állja a további postaköltségeket.

Ékszert visszafizetni csak akkor tudok, ha az épségben visszaérkezik hozzám. Kivéve ha az én hibámból esik a tulajdonosánál kár benne, akkor természetesen a költségeket én állom.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 1 100 Ft 1 100 Ft

Rózsakvarc réz nyaklánc rózsaszín ásvány ékszer alkotója: VeraNasfa

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek