Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Üvegbe zárt csillogás - medál

Üvegbe zárt csillogás - medál leírása

késztermék, azonnal szállítható

Apró, színes golyócskákkal töltött üvegcséket foglaltam be dróttal. Vidám, fiatalos medál lett belőle.Méretük: 3,5 cm.
AKCIÓ!!!!! 3000 Ft feletti vásárlás esetén 50 %-os kedvezmény a vásárolt összes ékszerre!

Üvegbe zárt csillogás - medál jellemzői

kézműves termék, készítette: evadrotekszer
késztermék, azonnal szállítható

jellemző

termékkód
3142491

feltöltve
2018. május 30.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Üvegbe zárt csillogás - medál szállítása

A kiválasztott ékszert az előreutalás beérkezése utáni három munkanapon belül ajánlva postázom. Természetesen van lehetőség a személyes átvételre is előre megbeszélt időpontban és helyen Érden, esetleg Budapesten.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 380 Ft 415 Ft

Üvegbe zárt csillogás - medál alkotója: evadrotekszer

evadrotekszer Alapvetően gyógypedagógus, illetve motoros gyógypedagógus vagyok. Kellett találnom egy olyan elfoglaltságot, hobbit a motorozáson kívül, ami levezeti a bennem gyülemlő feszültséget. Nem én találtam meg, hanem ő engem. Szerelem volt első látásra. Folyamatosan izgatja a fantáziámat a drót megmunkálhatósága, alakíthatósága és díszítéseinek lehetősége. Minden általam készített ékszerben benne van a lelkem egy darabkája. Kérlek fogadjátok szeretettel!

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: