Akvamarin kék divatos egész ruha zsebbel. Letisztult, és extra nőies. Válltól mért hossza 84 cm. Amik kellenek az elkészítéséhez: mell...

iparművész termék, készítette: violadesign
rendelésre készül, elkészítési idő: ~7 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

anyaga: dzsörzé
technika: varrás

Blue Dream - női egész ruha

Blue Dream - női egész ruha leírása

A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

Akvamarin kék divatos egész ruha zsebbel. Letisztult, és extra nőies. Válltól mért hossza 84 cm.

Amik kellenek az elkészítéséhez:
mellbőség
derékbőség
csípőbőség

KÉRLEK, MIELŐTT KOSÁRBA TENNÉD, ÍRJ, MERT AZ AKTUÁLIS ANYAGKÉSZLETTŐL FÜGG, HOGY MILYEN SZÍNBEN TUDOM ELKÉSZÍTENI!

Blue Dream - női egész ruha jellemzői

iparművész termék, készítette: violadesign
anyag/összetevő

technika

színek

ajándék nekik

termékkód
3569500

feltöltve
2019. november 9.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Blue Dream - női egész ruha szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 1 490 Ft 1 000 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 1 700 Ft 1 500 Ft
Foxpost 999 Ft 500 Ft

Blue Dream - női egész ruha alkotója: violadesign

violadesign Meska interjú az alkotóval »

Tizenéves korom óta foglalkozom varrással,egyik szakmám női ruha készítő modellező technikus, és a mai napig rendszeresen varrok. A mindennapi darabok mellett készítettem jelmezeket, táncos ruhákat, táskákat és kalapokat, egyéb kiegészítőket. A haute cotoure stílus híve vagyok, kicsit eklektikus, extravagáns, kísérletező. Érdekesnek találom a teljesen eltérő típusú anyagok kombinálását, törekszem az egyedi látásmód megjelenítésére. Kedvenceim a természetes alapanyagok.
"Azért vagyok itt, hogy álmodozásra késztessem az embereket...s hogy képességeim szerint a legcsodásabb ruhákat készítsem. Ez a kötelességem." (John Galliano)

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: