Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

"Ez vagyok én..." - gyönyörű interaktív album kisfiúknak

"Ez vagyok én..." - gyönyörű interaktív album kisfiúknak leírása

Ez a gyönyörű album azoknak készült, akik inkább kötődnek a hagyományos fotóalbumokhoz, de szeretnének valami egyedit.

Az albumban 5 "waterfallt", lapozható mini albumot helyeztem el - vásárlóim nagyon szeretik, mert nagyon sok fotót elhelyezhetnek rajta-, öt különböző stílusban: a játékos, az angyali, vintage, szafari és a vagány. Ezek a stílusok képviseltetik magukat mellettük zsebeket, kereteket, mini fotóalbumokat rejtettem el és nagyon sok jegyzet- vagy élménykártyát, amelyekre feljegyezheted a babával kapcsolatos észrevételeidet. Minden oldalhoz tartozik egy rejtett zseb, melyben egyéb kincseket (baba haja, karpántja, orvosi leletek, dokumentumok) őrizhetsz.

Az album teljes mértékben kézzel készült, nagyon sokféle scrapbook papírszett felhasználásával és gyönyörű díszekkel kiegészítve.

A borítójára kinyitható fotóalbumot tettem, melybe beragaszthatod a baba képét. A benne elhelyezett kártyára pedig felirhatod a baba adatait.

Igény esetén szívesen küldök további képeket is.

Az album szállítási költsége a súlya miatt eltérhet a megadottól.

Mérete:

szélessége: 21 cm
magassága: 21 cm
vastagsága: 8 cm

"Ez vagyok én..." - gyönyörű interaktív album kisfiúknak jellemzői

kézműves termék, készítette: Jbgifts

technika

színek

ajándék nekik

termékkód
2535667

feltöltve
2016. július 3.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

"Ez vagyok én..." - gyönyörű interaktív album kisfiúknak szállítása

A képeslapjainkat és pénzátadóinkat KIZÁRÓLAG ajánlva postázzuk, melynek költsége 100 grammig 900 Ft, 500 grammig 1650 Ft-

Az albumainkat futárszolgálattal küldjük.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Futárszolgálat előre fizetéssel 3 000 Ft 3 600 Ft

"Ez vagyok én..." - gyönyörű interaktív album kisfiúknak alkotója: Jbgifts

Jbgifts Mindenféle kézi munka érdekel. Nagyon szeretek kísérletezni, újabb és újabb technikákat megtanulni, és különböző anyagokat kombinálva igazi remekeket alkotni. Néhány éve vettem egy varrógépet magamnak és ez teljesen megváltoztatta az életem.

Az alkotás öröme beragyogja a minden napjaimat, és végre azzal foglalkozhatom, ami érdekel.

Boltunkban olyan ajándék tárgyakra lelhetsz, amelyek 100 %-ig kézzel készítettek, egyediek ( nem szívesen csinálok két egyforma dolgot), érdekesek, kiváló minőségűek.

Remélem, elnyerik a tetszésedet, és az én örömöm terád is rád ragad.

Judit

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek