Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Türkiz beton - kis plüss baba

Türkiz beton - kis plüss baba leírása

Elsősorban óvodás korú gyerekek kezecskéjébe szántam ezt az édes kis babát. Remek alvó- vagy játszótárs válhat belőle. Teljes ruházata rögzített. Csecsemőknek is ajánlom, mivel nem varrtam rá olyat, ami egészségre ártalmas lehet. Tisztítását kézzel, langyos vízben, folyékony mosószerrel javaslom. Az arcpír újra festhető hagyományos arcpirosítóval, vatta vagy fültisztító pálca segítségével fölvíve a textilre, kizárólag száradás után.

Mérete: magassága 23 cm; szélessége 12 cm

Néhány tudnivaló:
- a fizetés átutalással történik;
- a postaköltség a vásárlót terheli, és nem minden esetben az adott terméknél megjelölt összeg;
- termékeimet celofántasakba, majd dobozba teszem, így jut el a vásárlóhoz ajánlott levélként föladva;
- személyes átvétel Zsámbékon lehetséges, előzetes egyeztetés után;

Türkiz beton - kis plüss baba jellemzői

kézműves termék, készítette: pueretpuella

termékkód
2320373

feltöltve
2015. november 11.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Türkiz beton - kis plüss baba szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 1 000 Ft 1 185 Ft

Türkiz beton - kis plüss baba alkotója: pueretpuella

pueretpuella Szeretettel üdvözöllek!

Szabó Zsófia vagyok, textiljáték-tervező és -készítő. Hat éves kisfiammal és férjemmel, illetve két cicánkkal Zsámbékon lakunk egy kertes házban. Nagyon szeretek itt élni, a természet ölelésében, ahol a friss levegő mindig feltölt energiával és alkotó vággyal.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban