Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Öt az egyben málnapiros csősál

Öt az egyben málnapiros csősál leírása

késztermék, azonnal szállítható

Öltözködésünk fontos stíluselemei a kiegészítő ruhadarabok, mint például egy sál. Egy egyszerű összeállítást is meg lehet bolondítani, egyedivé lehet tenni egy mutatós trendi kiegészítővel.
A szürke hétköznapokra készítettem a nyár színével, egy vidám, többféleképpen hordható, praktikus csősálat.
Rugalmas anyagból készült, így akár háromszor is a nyakad köré tekerheted és megfelelő takarást biztosít a hideg ellen!

Méretei: 145 cm hosszú és 23 széles.
Az egyik oldala egyszínű bordás pamut, a másik egy cikk-cakkban csíkos finom pamut anyag.

Öt az egyben málnapiros csősál jellemzői

kézműves termék, készítette: Zsannazsu
késztermék, azonnal szállítható

technika

színek

termékkód
3327351

feltöltve
2019. január 23.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Öt az egyben málnapiros csősál szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény előre fizetéssel 800 Ft 1 500 Ft

Öt az egyben málnapiros csősál alkotója: Zsannazsu

Zsannazsu Fülöpné Jeszenszky Zsuzsanna vagyok, már gyermekkorom óta vonzódom kézműves technikák iránt. Varrónőnek tanultam, a ruháin egy részét kamaszkorom óta magam tervezem és készítem. A kiegészítő ruharabok, a textíliák együttes hatása különösen érdekel, sok fantázia és lehetőség rejlik bennük. Ha valami szépség megtetszik, rögtön azon gondolkodom, hogyan tudnám elkészíteni, a saját egyéniségemre formálni. Többféle kézműves technikát is megismertem, kipróbáltam, de legnagyobb szerelem a varrás. Nagy örömömre szolgál, ha környezetemet, használati tárgyaimat, szebbé, egyedibbé, ízlésesebbé tehetem. Bármerre is sodor az élet, időnként vissza kell térnem a gyökereimhez és alkotnom kell. Törekszem a lehető legjobb minőség elérésére, bízom benne, hogy vásárlóim elégedettem használják termékeimet.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: