CD tartó doboz, díszdoboz, doboz CD-hez, vintage hangulatú, sötét- és világosbarna vászonnal

CD tartó doboz, díszdoboz, doboz CD-hez, vintage hangulatú, kottás borítóval, sötétbarna és világosbarna vászonnal. Az egész dobozt sk...

kézműves termék, készítette: enciboltja
rendelésre készül, elkészítési idő: ~6 nap
A termék a képen láthatóval teljesen azonos lesz.

anyaga: papír, karton, vászon, fólia, szivacskorong
technika: papírművészet, könyvkötés

CD tartó doboz, díszdoboz, doboz CD-hez, vintage hangulatú, sötét- és világosbarna vászonnal

CD tartó doboz, díszdoboz, doboz CD-hez, vintage hangulatú, sötét- és világosbarna vászonnal leírása

CD tartó doboz, díszdoboz, doboz CD-hez, vintage hangulatú, kottás borítóval, sötétbarna és világosbarna vászonnal.

Az egész dobozt sk készítettem, méretre vágott kartonlemezekből állítottam össze. Az oldala sötétbarna, a belseje, az alja és alul a fedele világosbarna vászon. A leemelhető fedél borítása vintage hangulatú, de újonnan nyomtatott kottás papír (A Csendes éj egy részlete). A belsejét úgy alakítottam ki, hogy egy kis szivacskorong rögzíti a beletett CD-t, és egy kis mélyedés segíti a lemez kivételét.

Külső méretei: 14,5 x 14,5 cm, 2,8 cm magas.

Egy db lemez tárolására, átadására alkalmas, lemez nélkül szállítom.

A dobozt hozzáilló hangjegyfüzettel, szettben is megveheted:
https://www.meska.hu/t2057011-hangjegyfuzet-es-cd-doboz-szett-zeneszeknek-vintage-stilusu-kottas-borito-barna-vaszon

Köszönöm a látogatást, nézd meg többi termékemet is: http://www.meska.hu/Shop/index/2271

CD tartó doboz, díszdoboz, doboz CD-hez, vintage hangulatú, sötét- és világosbarna vászonnal jellemzői

kézműves termék, készítette: enciboltja

saját alapanyag
doboz építése, borítása

színek

termékkód
3342059

feltöltve
2019. február 11.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

CD tartó doboz, díszdoboz, doboz CD-hez, vintage hangulatú, sötét- és világosbarna vászonnal szállítása

Szállítás:
Termékeimet mindig gondosan csomagolom, és futárral küldöm. Előre fizethetsz utalással vagy bankkártyával. Ha átvételkor szeretnél fizetni, választhatod az utánvétes szállítást, de vedd figyelembe, hogy az kicsit többe kerül.
Személyes átvételre Zsámbékon van lehetőség.
Garancia: Ha csalódást okoz a megvásárolt termék, küldd vissza hibátlan állapotban, 14 napon belül (a visszaküldés költsége téged terhel). Visszatérítem az általad fizetett összeget (termék ára és szállítási költség).
Az ár visszafizetése nem vonatkozik az egyedi, névre szólóan készülő megrendelésekre, ezeket csak jogos minőségi kifogás esetén veszem vissza. Ilyenkor választhatsz: vagy kijavítom a terméket, vagy visszafizetem az árát.
A termékekhez nyugtát adok, kérlek jelezd, ha számlát kérsz, és add meg a számlázáshoz szükséges adatokat (név és számlázási cím). Köszönöm: Enci

Adatkezelési tájékoztató

Az általad rendelkezésre bocsátott, Meskán megadott adataidat kizárólag
a) megrendelés teljesítése és számlázás
b) szállítás
céljából kezelem és használom.

Ezeket az adatokat nem töltöm le, nem tárolom, és semmilyen formában nem használom fel, pl. nem küldök hírlevelet és egyéb marketing célú reklámot.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 250 Ft 1 250 Ft
Futárszolgálat utánvéttel 1 850 Ft 1 850 Ft
Futárszolgálat előre fizetéssel 1 550 Ft 1 550 Ft
Személyes átvétel Zsámbékon 0 Ft 0 Ft
GLS csomagpontba, előre fizetéssel 1 250 Ft 1 250 Ft

CD tartó doboz, díszdoboz, doboz CD-hez, vintage hangulatú, sötét- és világosbarna vászonnal alkotója: enciboltja

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: