Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Csupa szív kardigán

Csupa szív kardigán leírása

rendelésre készül, elkészítési idő: ~14 nap
A termék a képen láthatóval teljesen azonos lesz.

Mivel hódit a norvég minta ,ezt a kardigánt is azzal kötöttem, sok sok szívecskével.Gyapjú tartalma miatt ajánlott max 30 fokon mosni.
Hossza 34 cm, 32-34 cm széles, ujja belül 23 cm, kívül 27.
Nagyon szép ajándék lehet kislányunknak, unokánknak.

Csupa szív kardigán jellemzői

kézműves termék, készítette: nagyikotodeje
rendelésre készül, elkészítési idő: ~14 nap
A termék a képen láthatóval teljesen azonos lesz.

technika

színek

termékkód
3284035

feltöltve
2018. november 25.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Csupa szív kardigán szállítása

Termékeim mellé küldök használati utasítást,és természetesen ha probléma van a kész termékkel a visszaérkezéstől számítva 2 héten belül javítom azt.
A személyes átvétel nővéremnél Budapesten, vagy nálam Gyömrőn történik.
Az utánvételnél és átutalásnál is a kosárba tételtől 1 héten belül postára van adva,mert én mozgáskorlátozott vagyok , és kislányomnak aki postáz kisbabája van.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 1 450 Ft 1 450 Ft

Csupa szív kardigán alkotója: nagyikotodeje

nagyikotodeje Közel 40 éve nagy szeretettel kézi kötéssel, horgolással foglalkozom. Évekig fonal üzletem volt, ahol szintén megrendelésre készítettem pulóvereket, illetve a Pulli újság tervezőjeként dolgoztam.

Egyedi kézi kötéssel, horgolással készített termékeimet készen is megvásárolhatják, illetve telefonon való egyeztetéssel méretre elkészítem az Önök kívánsága szerint. Ha valamilyen mintát, vagy valahonnan kinézett pulóvert kiválaszt, az átküldött kép után azt is szívesen elkészítem, illetve elképzelését is megvalósítom. Az oldalunkon folyamatosan töltjük fel az új elkészült darabokat.

Utánvétellel, személyes átvétellel, illetve átutalással is rendezheti vásárlását. Természetesen postázzuk is a darabokat a Posta aktuális díjszabásával.

Munkáimra teljes garanciát vállalok, de csak jól megadott méretek után.

Mivel én mozgáskorlátozott vagyok a postázást családom intézi, ezért időnként pici csúszás lehet, amiért előre is elnézést kérek.

Egyre több érdeklődöm van külföldről, ezért a postázással kapcsolatban egy kis segítség. Németországba 5500Ft-os postaköltség mellett 5 napon belül ott volt a csomag.
Nálam már a nyári termékekre 20% kedvezmény van.

Kérem kedves visszatérő, és új megrendelőimet, akik idén is velem szeretnék Karácsonyi ,illetve téli ajándékaikat megköttetni, hogy már most keressenek meg, mert tegnap tudtam meg, hogy késő ősszel regenerálásra 1 hónapra kórházba küldenek, és nem tudok akkor időben elkészülni a meglepivel.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: