Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Levélfüzér - Bogyós Gyümölcsök

Levélfüzér - Bogyós Gyümölcsök leírása

késztermék, azonnal szállítható

A korábbi levélke fülbevaló továbbfejlesztett változata, a levélfüzér.

Élénk piros és fekete közepű piros gyöngyökből készült. Utóbbi a kettős szín miatt olyan, mintha lángolna, főleg napsütésben :)

Más színt szeretnél? Értesíts, és megpróbálok eleget tenni a kérésednek!

Levélfüzér - Bogyós Gyümölcsök jellemzői

kézműves termék, készítette: LunaKuckoja
késztermék, azonnal szállítható

színek

termékkód
2764213

feltöltve
2017. március 8.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Levélfüzér - Bogyós Gyümölcsök szállítása

Ajánlottan és /kérésre/ elsőbbségivel postázok, pufi borítékban.

Ha szükséges lenne, a saját ékszereim javítását ingyen vállalom! A részletekért, kérlek, vedd fel velem a kapcsolatot!

Fémallergia: ha találsz valamit a boltomban, ami megtetszik, de tartalmaz fém elemet, jelentkezz nyugodtan! Lehetőség szerint cserélem a kérdéses alkatrészt vagy elkészítem újra a terméket, fémmentes változatban.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 500 Ft 400 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 600 Ft 500 Ft

Levélfüzér - Bogyós Gyümölcsök alkotója: LunaKuckoja

LunaKuckoja Drága Nagymamám mutatta meg nekem, milyen varázsos dolog alkotni.

Még egészen kicsi voltam, amikor tanítani kezdett mindarra, amit tudott. A Tőle látott szeretettel, lelkesedéssel fordulok azóta is mindenféle kézimunka felé, és igyekszem minél szebb és jobb tárgyakat készíteni. Tőle elsősorban hímzést és kötést tanultam, nagyon szépen és precízen dolgozott, ehhez igyekszem tartani magam azóta is :) Sok népi mintát láttam a munkáin, megszerettem és megbecsülöm a kézimunkát, a magyar népi hagyományokat.

Ez az érzés csak erősödött bennem, amikor évekkel ezelőtt főiskolára mentem. Bár rajz szakon végül nem diplomáztam le, sokat tanultam a kézművességről és a néprajzról, a különböző népi mesterségekről - gyakorlatban is. A gyöngyfűzéssel a főiskolán ismerkedtem meg, nagyon szeretem, mert viszonylag gyorsan lehet szépet előállítani - egy szőnyeg megszövése jelentősen tovább tart :). A gyöngyfűzésnek vannak hagyományai a magyar népművészetben, ahogy szinte az összes népi művészetben. Gyöngyöt bármiből lehet készíteni, ezért a törzsi ékszereknek is alapja - és nemcsak az alapanyag, a forma terén is vannak átfedések, pl. a gyöngygallérok, amiket nagyon szívesen készítek. A magyar mellett az indián mintavilág és kultúra nyűgöz le, főképp a navaho hagyaték, de igazából mindegy, milyen törzsről van szó. Egyiptom is nagy kedvenc és - bár kilóg a sorból - a vintage stílus... Van tehát inspirációm bőven :)

Még mindig úgy érzem, hogy a szárnyaimat próbálgatom (jó pap is holtig tanul), de remélem, hogy miközben egyre több gyakorlatra teszek szert, képes leszek valami újat, egyedit és szemet gyönyörködtetőt létrehozni.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: