Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

I love matyó

I love matyó leírása

késztermék, azonnal szállítható

Süthető gyurmából készült nagyon mutatós ékszer.

Mérete: 3 cm.
teljes hossz: 5 cm.

Ha időd engedi nézz szét a boltomban. Egyedi elképzeléseket is szívesen megvalósítok.

Szép napot :)

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Ha egyedi elképzelésed van, vagy csupán más színösszeállítást szeretnél, írj bátran, szívesen elkészítem neked!
Minden egyes darab sablon nélkül, saját kézzel, aprólékos munkával készül.
Strapabíróak, bizonyos fokig vízállóak, de a vékony kiálló részek - sérülékenyek lehetnek!

VÁSÁRLÁS:

Ha kiválasztottad a terméket, amit meg szeretnél vásárolni, kérlek tedd a virtuális kosaradba, és kövesd a Meska utasításait.
Ezután kapsz egy értesítő levelet, melyben megtalálod a bankszámla számot illetve az e-mail címem.Utalás esetén a jóváírását követő 1-2 munkanapon belül postázok. A postaköltség mindig az érvényes postai díjszabás szerint alakul. Személyes átvételre is van lehetőség, kizárólag Bátonyterenyén.

SZÁLLÍTÁS:

- Az ékszereket minden esetben ajánlott levélként, biztonságos csomagolásban küldöm. Választhatod az ELSŐBBSÉGIT is, hogy minél előbb megérkezzen.

- 10000,- Ft. feletti vásárlása esetén a POSTÁT ÉN ÁLLOM!

GARANCIA:

- Ha POSTÁZÁS során rongálódik az ékszer akkor azt kicserélem, esetleg javítom. Ha ilyen történik, kérlek aznap mikor megkapod írd meg nekem, és fotóval illusztráld. Köszönöm!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

I love matyó jellemzői

kézműves termék, készítette: Alexandria
késztermék, azonnal szállítható

jellemző

termékkód
3172030

feltöltve
2018. július 14.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

I love matyó szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 450 Ft 500 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 500 Ft 600 Ft
10.000,- Ft. feletti vásárlás esetén 0 Ft 0 Ft

I love matyó alkotója: Alexandria

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: