Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

FLANEL - szárongnadrág - lagenlook fashion design

FLANEL - szárongnadrág - lagenlook fashion design leírása

késztermék, azonnal szállítható

Puha flanel-szövetből tervezett, csomózott aljú szárong-nadrágom szárnyasan szabott, zsebes változatban.

A dereka nincs összevarrva, eleje hátra, hátsó része előre kötődik.
Jól használható téli darab kreatívan öltöző nők számára.

Mérete: 44
Egyedi darab!

FLANEL - szárongnadrág - lagenlook fashion design jellemzői

iparművész termék, készítette: brokat
késztermék, azonnal szállítható

technika

színek

termékkód
2916054

feltöltve
2017. szeptember 19.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

FLANEL - szárongnadrág - lagenlook fashion design szállítása

FONTOS VÁSÁRLÁSI INFÓK: http://www.meska.hu/UserProfil/index/82864

Személyes átvételre, méretre-igazításra pécsi műhelyemben van lehetőség.

Az évek óta bevált futárszolgálatunk ajánljuk, ami megbízhatóan házhoz szállít.
50.000.- Ft feletti vásárlásnál a futár költségét átvállaljuk.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Futárszolgálat utánvéttel 1 750 Ft 1 750 Ft
Futárszolgálat előre fizetéssel 1 350 Ft 1 350 Ft
Postai csomagautomata előre fizetéssel 880 Ft 880 Ft

FLANEL - szárongnadrág - lagenlook fashion design alkotója: brokat

brokat Meska interjú az alkotóval »

"Időtlen idők" óta ruhákat, öltözékeket tervezek. Az évek során szinte minden stílust kipróbáltam, megvalósítottam, a magam ízlésére formáltam. Mint egy túlburjánzó kert bokrait - a vadhajtásokat nyesegettem, újakat nevelgettem. A kollekcióm örök változásban van. Fogadjátok ajánlataim olyan szeretettel, ahogy megálmodtam őket. Vágyálmom az, hogy minden nő ízlésesen és stílusosan öltözzön.
Kovács Kata

Az" Art to wear " stílusban alkotott kreációim nem gyári, vagy iparos munkák! Az esetleges szegetlen bomló szélek, a szokatlan szabászati és varrási megoldások, a kézi festés esetlegességéből, egyediségéből adódó "stikkek", a design részét képezik.
Minden darabomat nagy gondossággal tervezem, ezért az utólagos "javítgatások" elvesznek a ruhadarab sikkességéből.
A kézzel (nem mosógépben!) festett ruháim egyedileg készíttetett textilből varrom. Szín- és formatartóak,vasalást nem igényelnek! Mosási, kezelési tanácsokat a termékhez adom.
Ha betartod és megfelelően kezeled, hosszú ideig gyönyörködhetsz a színében.

Ruhavásárlás:

Az on-line ruha-vásárláshoz jó önismeret és sok bizalom szükséges.
Az első a vásárló, az utóbbi elnyerése az én feladatom.
A MESKA számomra könnyen kezelhető, a legfrissebb darabjaimnak azonnal megjeleníthető felületet jelent, azonban (üzleti szempontjuk szerint érthetően) sajnos nincs lehetőség előzetes kapcsolatfelvételre.
Ezért, mielőtt itt vásárolnál tőlem, egyeztessük az igényeidet, mert a vásárlás visszafordítása kedvezőtlen értékelés kíséretében lehetséges!
Hivatkozásul a fogyasztót megillető elállási és felmondási jog 45/2014. (II. 26. 9§) Korm. rendelet 29. § (1)/a, c pontjai.
(Egyedi darabok vásárlása vagy méretre készítés esetén csak megalapozott minőségi kifogás esetén kötelező a csere.)

Természetesen maximálisan rugalmas vagyok, hiszen - mint alkotónak- nem mindegy, hogy a ruháim szeretettel hordják, vagy a szekrény alján porosodnak.

Vásárlás előtt kérlek figyelmesen tanulmányozd át a profi géppel készített, nagy méretben feltöltött termékfotókat. Igyekszünk jól bemutatni - (időt-fáradságot-anyagi befektetést nem kímélve) - hogy ne vegyél "zsákbamacskát".
Ha bármiben bizonytalan vagy, még a vásárlás előtt kérdezz!!!
Ha az on-line vásárlási forma nem felelt meg, keress fel személyesen pécsi műhelyemben!

A méretre készülő ruhánál - mielőtt még leütnéd - kérlek, előzetesen egyeztessük az árat és a vállalási időpontot!
A kézzel festett ruháim ára a feltöltött mintadarab méretéig és a festés tónusáig érvényes. A nagyobb méretet és a sötétebb színeket felárral készítem!
A kézi-festés esetlegességéből adódó árnyalatnyi eltérések lehetségesek, így - mivel sosem készülhet két egyforma darab - biztos lehetsz abban, hogy- bár a fotón láthatóhoz hasonló, de abszolút-egyedi a megrendelt ruhád!

Legfontosabb méretek:
Mellbőség, derékbőség,csípőbőség:

36-os: 84-64-90..................... 38-as: 88-70-92...................
40-es: 92-72-98..................... 42-es: 96-78-102..................
44-es: 100-82-106................. 46-os: 104-86-110.................
48-as: 110-90-115................. 50-es: 116-94-120.................
52-es: 122-98-125................. 54-es: 128-102-130................

A ruhákat standard méretre, átlagos női magasságra készítem.

Alakra-igazítást csak személyes találkozó esetén vállalok!
(Apróbb beigazításokat egy helyi varrónővel érdemes elvégeztetni.)

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek